Reklama

Reklama

Reklama

Dominika Gwit pokazała, jak będzie wyglądał jej syn. Podobny do mamy?

Dominika Gwit (34 l.) jest obecnie w najszczęśliwszym momencie swojego życia. Aktorka młodego pokolenia w sierpniu ogłosiła ciążę, o którą długo starali się z mężem. Wszystko przez niepłodność i choroby, które towarzyszą Dominice. Dziś na Instagramie przyszła mama dodała zdjęcie z obrazu 5D swojego dziecka!

Dominika Gwit od lat zmagała się z niepłodnością, choć nigdy wcześniej na ten temat się nie wypowiadała. Jednak swoim wyznaniem o ciąży, pomimo problemów zdrowotnych, zainspirowała wiele kobiet do walki o macierzyństwo.

Dominika Gwit cudnie chudnie w ciąży

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski są ze sobą od 4 lat. W sierpniu tego roku ogłosili, że spodziewają się długo wyczekiwanego dziecka. Szczęśliwą nowinę przekazali na Instagramie: "Kochani, dziś przyszedł czas, by podzielić się z Wami szczęściem, które wypełnia nasze serca już od wielu tygodni. Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko. Nasza radość nie zna granic. Czekaliśmy na to od wielu lat. Wszyscy jesteśmy zdrowi i najlepiej zaopiekowani przez wybitnych lekarzy w @royalclinic.warszawa. Za kilka miesięcy będziemy we troje".

Reklama

Dominika Gwit wyjawiła, też, że nie spodziewała się, że ciąża będzie miała na nią taki korzystny wpływ, bowiem... aktorka chudnie! Wszystko za sprawą dobrze dobranych leków, ale przede wszystkim badaniom i odpowiedniej diagnozie.

Dominika Gwit pokazała zdjęcie dziecka na Instagramie! Płyną gratulacje

Dominika Gwit po dwóch miesiącach od ogłoszenia ciąży z radością dodała zdjęcie, na którym widać jej małego synka.

Nie zabrakło też gratulacji ze strony fanów na Instagramie: "Moje gratulacje cieszę się Waszym szczęściem", "Ale śliczne zdjęcie. Maluch dał się dobrze uchwycić, bo moje 3D to trochę maszkaronek", "No przystojniak", "Ślicznie wyglądasz, duuużo zdrówka".

Pomponik dołącza się do gratulacji!

Zobacz także:

Dominika Gwit urodzi w państwowym szpitalu. "Prywatne są dla zdrowych"

Dominika Gwit ogłosiła płeć dziecka. "Już wszystko jasne!"

Dominika Gwit w ciąży. "Czekaliśmy na to od wielu lat"

"Naburmuszona" Dominika Gwita zaległa w salonie piękności. W takim stanie stamtąd wyszła. "Odgruzowałam się"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Gwit

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy