Reklama
Reklama

Dominika Gwit ogłosiła płeć dziecka. "Już wszystko jasne!"

Dominika Gwit (34 l.) jakiś czas temu ogłosiła, że spodziewa się pierwszego dziecka. Niedawno na swoim instagramowym koncie dodała również informację na temat płci maluszka. Zrobiła to na uroczym nagraniu. "O matko, gratulacje" - piszą fani.

Dominika Gwit to jedna z bardziej znanych aktorek młodego pokolenia. Gwiazda w sierpniu 2022 roku pochwaliła się fanom, że ona i jej ukochany mąż spodziewają się dziecka. Aktorka zdradziła również, że bardzo długo marzyła o maluszku, jednak problemy zdrowotne uniemożliwiały jej zajście w ciążę. Teraz okazuje się jednak, że zła passa się odwróciła i za parę miesięcy zostanie mamą.

Dominika Gwit zdradziła płeć dziecka

Na instagramowym profilu Dominiki Gwit pojawiło się nagranie, na którym przyszła mama otwiera szare pudełko. Po kilku sekundach okazuje się, że znajdował się tam balon z napisem, czy gwiazda urodzi chłopca, czy dziewczynkę.

Reklama

"Chłopiec czy dziewczynka? Już wszystko jasne! Sami zobaczcie!!!! #chłopiecczydziewczynka #znamypłeć #ciąża" - napisała Dominika Gwit w opisie filmu.

Z pudełka wyłonił się niebieski balon z napisem "to chłopiec". Internauci byli zachwyceni i postanowili zasypać Dominikę gratulacjami. Aktorka również nie posiadała się z radości i widać było, że jest zachwycona tym, że już niedługo zostanie mamą.

"Gratulacje dużo zdrówka i radości"

"Domi wspaniale!! Ogromne Gratulacje"

"Gratulacje Domi! Tak jak przeczuwałaś!" - pisali zachwyceni fani.

Dominika Gwit - kariera i życie prywatne

Dominika Gwit urodziła się 22 czerwca 1988 roku w Gdyni. Jest absolwentką szkoły aktorskiej Lart Studio w Krakowie i dziennikarstwa na Wyższej Szkole Dziennikarskiej im. Melchiora Wańkowicza w Warszawie.

Występowała w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Od 2017 roku związana jest z Teatrem "Fabryka Marzeń". Zyskała popularność dzięki występowi w filmie "Galerianki".

Jest związana z Wojciechem Dunaszewskim, którego poznała w 2016 roku. 22 czerwca 2017 roku zaręczyli się, a 7 lipca 2018 roku wzięli ślub.

Zobacz także:

Dominika Gwit latami bezskutecznie starała się o dziecko. Wszystko przez tajemniczą chorobę

Dominika Gwit ku zaskoczeniu chudnie w ciąży. Odpowiada zaniepokojonym fankom: "Dzidzia rośnie, a ja CHUDNĘ"

Anna Lewandowska poruszona ciążą Dominiki Gwit. Dała jej "osiem przykazań" do zastosowania natychmiast

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Gwit | Wojciech Dunaszewski
Reklama
Reklama
Reklama