Reklama

Reklama

Reklama

Anna Lewandowska poruszona ciążą Dominiki Gwit. Dała jej "osiem przykazań" do zastosowania natychmiast

Anna Lewandowska niespodziewanie zabrała głos w sprawie ciąży Dominiki Gwit. Żona Roberta Lewandowskiego uznała, że musi przekazać aktorce kilka cennych rad. Skłoniły ją do tego prośby samej Dominiki, która na swoim Instagramie "wywołała Lewandowską do tablicy". Poprosiła żonę "Lewego", by ta udzieliła cennych rad jej i kobietom, które myślą o ćwiczeniach w czasie ciąży...

Dominika Gwit kilka dni temu ogłosiła, że wraz z mężem spodziewają się pierwszego potomka.

Gwiazda wyznała, że nie było łatwo jej zajść w ciążę, o co starali się od czterech lat, o czym opowiedziała na InstaStories. 

"Od czerech lat się poważnie leczę na swoje immunologiczne choroby, m.in. na niepłodność, która z tych immunologicznych, bardzo ciężkich chorób, które mam, wynika. (…) Walka nie jest łatwa, leczenie nie jest łatwe, przechodzę przez nie właściwie cały czas przecież, bo mój zespół metaboliczny nie zniknął i nigdy nie zniknie" - wyznała. 

Reklama

Lewandowska wydała oświadczenie ws. Gwit

Dla dobra dziecka Gwit postanowiła też zadbać nieco o swoją wagę. Ruszyła więc na siłownię, czym nie omieszkała się pochwalić. 

Okazuje się, że wyjście Gwit na siłownię stało się na tyle wiekopomnym wydarzeniem, że specjalne oświadczenie postanowiła wydać sama Anna Lewandowska. 

Słynna trenerka i żona piłkarza została najwyraźniej zasypana pytaniami fanów Dominiki, czy to bezpieczne, by w ciąży katować się na siłowni. 

"Lewa" postanowiła rozwiać ich wątpliwości. Z kolei samej Dominice podarowała swoiste "osiem przykazań", na co pulchna celebrytka powinna uważać...

"Zostałam wywołana do tablicy przez Dominikę Gwit, której serdecznie gratuluję" - zaczęła miło Anna. Potem od razu przeszła do konkretów:

"Po pierwsze – każda ciąża jest inna, dlatego każdą aktywność fizyczną trzeba skonsultować ze swoim lekarzem prowadzącym. Drugie – jeśli lekarz nie widzi przeciwskazań, to naprawdę warto trenować. Dlaczego? Bo poród to jest gigantyczny wysiłek (…). Po trzecie – nie rozpoczynajcie intensywnych treningów w pierwszym trymestrze. Wystarczą spacery. Czwarte – maksymalne tętno nie powinno być wyższe niż 140 uderzeń na minutę. Warto ćwiczyć z zegarkiem sportowym. Po piąte – pamiętajcie o nawodnieniu. Szóste – niewskazane są głębokie przysiady ani ćwiczenia, wymagające dotknięcia palców u nóg. Po siódme – nie wykonujcie ćwiczeń wzmacniających mięśnie brzucha. Ósme – w trakcie ciąży najlepiej wzmacniać plecy, nogi, jak też ramiona" - przekazała Dominice Anna. 

Myślicie, że Gwit weźmie sobie jej rady do serca?

Zobacz też:

Dominika Gwit w ciąży. "Czekaliśmy na to od wielu lat"

"Naburmuszona" Dominika Gwita zaległa w salonie piękności. W takim stanie stamtąd wyszła. "Odgruzowałam się"

Monika Miller skończyła 27 lat! Pokazała się w nowej odmienionej fryzurze po przeszczepie włosów

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska | Dominika Gwit

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy