Reklama

Reklama

Reklama

Monika Miller skończyła 27 lat! Pokazała się w nowej odmienionej fryzurze po przeszczepie włosów

Monika Miller obchodzi 27. urodziny, czym pochwaliła się na Instagramie, pozując z tortem. Przy okazji możemy zaobserwować jej nową fryzurę, powstałą tuż po tym, jak przeszła przeszczep włosów.

Monika Miller: na co choruje?

Ostatnie miesiące dla Moniki Miller nie były łatwe. Gwiazda zmagała się z problemami zdrowotnymi, a lekarze długo szukali przyczyn jej dolegliwości. W końcu postawili diagnozę - fibromegalia, czyli przewlekła niezapalna choroba reumatyczna tkanek miękkich.

W wyniku choroby Monice Miller zaczęły wypadać włosy, przez co zdecydowała się na przeszczep. O wszystkim informowała za pomocą swojego konta na Instagramie.

Reklama

"Kiedy dowiedziałam się, że mam z tym żyć, uznałam, że po prostu zrobię przeszczep włosów, chociaż bałam się, że to nie ma sensu. Że w moim przypadku one i tak zaczną wypadać. Lekarz na szczęście mnie uspokoił, że te włosy na pewno nie wypadną. Zdecydowałam się na zabieg. Zrobię go w Polsce" - powiedziała w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Monika Miller miała przeszczep włosów. Taką ma teraz fryzurę

Dziś Monika Miller może się pochwalić nową fryzurą. Nadal ma długie blond włosy, a nowością jest grzywka.

Swój nowy image wnuczka Leszka Millera zaprezentowała na zdjęciach z urodzin. Dziś, 11 sierpnia, Monika Miller kończy bowiem 27 lat. Na pierwszej fotce widzimy, jak pozuje przed swoim okazałym tortem, na drugiej skupia się bardziej na swoim nowym wyglądzie.

Monika Miller ma na sobie elegancką kreację, jednak taka okazja jak urodziny, świętowane zapewne w gronie bliskich, zobowiązuje.

W komentarzach pojawiło się mnóstwo życzeń, do których i my się przyłączamy!

Monikę Miller można oglądać w serialu Polsatu "Gliniarze", który w dowolnym momencie możecie obejrzeć na PolsatGo.

Zobacz też:

Monika Miller przez chorobę była zamknięta w izolatce

Monika Miller odpuściła podologa przed wylotem do Turcji

Co zrobić z papierówek? Najlepsze babcine przepisy

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Miller

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy