Reklama
Reklama

Tak Miller walczy z nieuleczalną chorobą. Zamknięta w izolatce!

Monika Miller (27 l.) nie ma za sobą łatwego czasu. Wnuczka byłego premiera, Leszka Millera nie ukrywa, że mierzy się z poważnymi problemy zdrowotne. Niedawno podzieliła się informacją, iż cierpi na fibromialgię. Od prawie roku jest pod obserwacją specjalistów i przeszła szereg badań. Teraz celebrytka zabrała głos i otworzyła się na temat walki ze schorzeniami. Jak się okazało, umieszczono ją w izolatce!

Monika Miller już jakiś czas temu sygnalizowała, że ma dolegliwości zdrowotne. Wnuczka byłego premiera otworzyła się na temat schorzenia i wyjawiła, iż mierzy się z "problemami z oddychaniem i wymiotowaniem". Jak się okazało, u 27-latki zdiagnozowano fibromialgię.

Teraz aktorka znana z serialu "Gliniarze" otworzyła się na temat swojego zdrowia, diagnozie i cierpieniu, a także wyznała, jak się żyje ze świadomością mierzenia się z nieuleczalną chorobą!

Reklama

Stan zdrowia Moniki Miller się pogorszył

Portal medicover podaje, że fibromialgia to nieuleczalne schorzenie autoimmunologiczną tkanek miękkich, objawiające się dolegliwościami bólowymi, przewlekłym zmęczeniem, problemem ze snem, a także zaburzeniem rytmu serca.

W przypadku Moniki nie zadziałało leczenie choroby sterydami i antybiotykami. Na dodatek kobieta zaczęła mieć problemy z wypadaniem włosów, a na jej głowie pojawiło się coraz więcej łysych miejsc.

Niestety to nie jedyne problemy Miller. Kobieta cierpi również na Hashimoto, czyli chorobę zapalną, w której układ odpornościowy atakuje tarczycę.

Monika Miller walczy z nieuleczalną chorobą! Zamknęli ją w izolatce

Kobieta udzieliła wywiadu w magazynie "Viva". Z rozmowy dowiadujemy się, iż przez problemy zdrowotne jej "życie doznało paraliżu".

27-latka wspomniała również o pobycie w szpitalu. Pewnego razu trafiła na oddział reumatologiczny. Lekarz nie wiedzieli, co jej jest i zamknęli ją... w izolatce!

Do tej pory w walce z chorobą pomagał jej pewien lek, ale już go wycofali ze sprzedaży w Polsce. Gwiazda "Gliniarzy" podkreśliła, że w ciężkiej sytuacji pomaga jej dziadek, za co bardzo mu dziękuje.

Życie z nieuleczalnym schorzeniem nie jest proste. Celebrytka zaznaczyła, że fibromialgia powoduje u niej również inne przypadłości.

Pomimo ciężkiego życia Monika się nie poddaje i dzielnie stawia czoło przeciwnościom losu.

Jesteście fanami serialu "Gliniarze". Odcinki dostępne na Polsat Go - SPRAWDŹCIE

Zobaczcie również:

Woźniak-Starak zabrała ukochanego do Sopotu. Już nie kryje się ze swoim związkiem! Będzie ślub?

Krzysztof Respondek: Przez chwilę był wielką gwiazdą, a dziś... wreszcie ma czas dla rodziny

Agnieszka Kaczorowska mówi o priorytetach. "Wartości się zmieniają"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Miller
Reklama
Reklama
Reklama