Reklama
Reklama

Dominika Gwit w ciąży. "Czekaliśmy na to od wielu lat"

Dominika Gwit (34 l.) i Wojciech Dunaszewski ogłosili radosną nowinę. Okazuje się, że aktorka jest w ciąży. Przyszli rodzice informacją o ciąży artystki pochwalili się na instagramowym koncie. Fani złożyli pierwsze gratulacje.

Dominika Gwit to obecnie jedna z najbardziej znanych aktorek młodego pokolenia w polskim show-biznesie. Gwiazda spełnia się nie tylko artystycznie, ale również jako szczęśliwa żona. Okazuje się, że już niedługo zobaczymy ją w nowej roli. Dominika zostanie mamą. Radosną nowinę ogłosiła na swoim instagramowym koncie.

Dominika Gwit jest w ciąży

Dominika Gwit od 4 lat jest szczęśliwą żoną Wojciecha Dunaszewskiego. Okazuje się, że już niedługo na świecie przywitają nowego członka rodziny. Na instagramowym koncie aktorki pojawiło się bowiem zdjęcie, na którym Gwit pozuje z mężem. Byłaby to kolejna wspólna fotka, gdyby nie to, że 34-latka w ręku trzyma wydruk USG.

Reklama

Celebrytka dodała uroczy opis, w którym napisała, jak bardzo nie może doczekać się maluszka na świecie. Okazuje się również, że ona i jej mąż czekali na tę chwilę od wielu lat.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy wiernych fanów aktorki. Większość gratulowała i cieszyła się razem z nią.

Kochani jak wiecie... Cieszę się bardzo i cieszę się, że już powiedzieliście oficjalnie

To jest najlepsza wiadomość tego ranka. Bardzo się cieszę I pozdrawiam "fasolkę" też

Super wiadomość

Dominika Gwit - życie prywatne i kariera

Dominika Gwit urodziła się 22 czerwca 1988 roku w Gdyni, jednak wychowała w Mostach. Ma młodszego brata Daniela.

Jest absolwentką szkoły aktorskiej Lart Studio w Krakowie, dziennikarstwa na Wyższej Szkole Dziennikarskiej im. Melchiora Wańkowicza w Warszawie oraz filmoznawstwa w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. W 2012 roku zdała aktorski egzamin eksternistyczny w Związku Artystów Scen Polskich.

Występowała na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni, m.in. w roli bankierki w spektaklu Mały Książę oraz w głównej roli w musicalu Szach i Papuga. Od 2017 roku związana jest z Teatrem "Fabryka Marzeń" Kamili Polak, który swoje tytuły prezentuje podczas ogólnopolskich tras.

Zyskała popularność dzięki występowi w filmie "Galerianki" oraz pojawieniu się w serialach "Przepis na życie" i "Singielka" w stacji TVN.

Cierpi na zespół metaboliczny.

Zobacz też:

Celebryci, którzy bardzo schudli. Jak dokonali tak spektakularnych metamorfoz?

Krupińska kończy 35 lat, a Gwit 34. Pochwaliły się tortami. Uwagę zwraca jednak nowa sylwetka Dominiki

Roześmiana Dominika Gwit wyskoczyła na plażę. Wiatr zrobił swoje. "Życzę Wam pomyślnych wiatrów"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Gwit
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy