Reklama
Reklama

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski są przeciwieństwami, ale kochają się na zabój

Dominika Gwit-Dunaszewska (34 l.) i Wojciech Dunaszewski (40 l.) bardzo się różnią – ona to ekstrawertyczka, a on introwertyk. Mimo tego zapałali do siebie gorącym uczuciem, a ich związek potoczył się bardzo szybko. W 2016 r. się poznali, a już 2 lata później zostali małżeństwem. Oto historia związku tej niesamowitej pary! Miłość aż bije ze zdjęć, które Dominika udostępnia w social mediach.

Dominika Gwit-Dunaszewska to aktorka, która przyszła na świat w 1988 r. Popularność przyniosła jej szczególnie rola w głośnym filmie "Galerianki". Grała też w takich produkcjach jak "Na Wspólnej" czy "Przepis na życie". Bierze również udział w spektaklach teatralnych oraz stand-upach. Wojciech Dunaszewski pracuje z kolei jako montażysta, m.in. przy programie TVN "Lego Masters".

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski - początki związku i zaręczyny

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski poznali się w 2016 r. Brat Wojtka to reżyser, z którym aktorka współpracowała już wcześniej przy serialu "Singielka". Zaproponował jej udział w ciekawym projekcie - dramacie, w którym dwóch aktorów odgrywało aż 15 różnych ról.

Reklama

Chociaż Dunaszewski nie pojawił się na premierze, następnego dnia obejrzał spektakl i stwierdził, że koniecznie musi lepiej poznać Dominikę. Zafascynowała go - zresztą często powtarza, że kobieta ma prawdziwy talent. To on zrobił pierwszy krok i zaczął do niej pisać. Później jednak dał jej wolną rękę. W wywiadzie dla "Vivy!" wspomniał:

"Nie chcąc wyjść na stalkera prześladującego gwiazdę, zasugerowałem, że nie będę się narzucał. Jeśli kiedyś stwierdzi, że ma ochotę się ze mną spotkać, będzie mi bardzo miło. To ona musiała zadeklarować, że chce się ze mną umówić".

Podczas pierwszej randki spędzili ze sobą wiele godzin. Później spotkali się jeszcze 2 razy. Dominika pojechała jednak na tydzień do rodziców i w tym czasie... cały czas rozmawiała z Wojtkiem! Oboje wspominają, że czuli się tak, jakby znali się od dawna. A przecież widzieli się dopiero 3 razy. Wtedy już wiedzieli, że to naprawdę TO.

Zaręczyli się 8 miesięcy później. W wywiadzie dla magazynu "Viva!" Dominika opisywała:

"Zaręczyny to była wspólna decyzja. Nawet byliśmy u jubilera i pokazywałam Wojtkowi, jaki typ pierścionków mi się podoba".

Mężczyzna oświadczył się, gdy Dominika była w dresie - dzień przed imprezą urodzinową. Chociaż planował wspólną kolację, nie wyszło, dłużej nie wytrzymał i postanowił uklęknąć bez romantycznej otoczki.

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski - ślub

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski wzięli ślub 7 lipca 2018 r. Parze zależało na tym, by uroczystość odbyła się w tajemnicy - nie chcieli w trakcie przyjęcia użerać się z tłumem reporterów. Pragnęli przeżyć te niesamowite chwile tylko z bliskimi. Dominika miała na sobie białą zwiewną suknię, a na głowie piękny wianek. Pan młody zaprezentował się w garniturze w kratę.

Teraz jednak widać, że aktorka lubi wracać wspomnieniami do tej chwili! "Też tak macie, że co jakiś czas oglądacie fotki z wesela? Ech.. Co to był za dzień!" - napisała jakiś czas temu na Instagramie pod jednym z postów.

Niedawno aktorka podzieliła się również nagraniem pierwszego tańca pod chmurką. Choreografię dla pary przygotował tancerz Jacek Jeschke.

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski - wspólne życie

Chociaż zakochani bardzo się od siebie różnią charakterami, zwracają uwagę, że wcale się nie kłócą. Zdarzają się im jedynie drobne sprzeczki. Doskonale się też uzupełniają, a w sytuacjach kryzysowych potrafią działać razem. W "Vivie!" Dominika stwierdziła nawet: "Tworzymy turbo duet od zadań specjalnych".

Tworzą silną więź, ale szanują też przestrzeń drugiej osoby. Nie brakuje jednak wspólnych chwil. Para chętnie dzieli się migawkami z codzienności na Instagramie. Dominika wrzuca zdjęcia z randek z mężem - kina, kajaków, rowerów i innych ciekawych aktywności.

Aktorka bardzo pięknie opisuje swojego męża w mediach społecznościowych. Wspomina, że ceni go też za inteligentne poczucie humoru. A w telefonie ma go zapisanego jako "Moje szczęście". Wojtek nie pozostaje jednak dłużny i nazywa partnerkę "Absolutnie Wszystko".

Dunaszewski otwarcie wspiera żonę, która od lat zmaga się z hejtem z powodu swojej wagi. W wywiadzie dla magazynu "Gala" Gwit podkreślała, jak czuje się przy mężu:

"Przy Wojtku czuję się seksowną, atrakcyjną kobietą. Dla mnie miłość to poczucie bezpieczeństwa. Uczucie, które sprawia, że przy bliskiej osobie jesteś sobą [...]".

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski - dzieci

Para nie doczekała się na razie dzieci. W wywiadach wspominają jednak, że bardzo chcą zostać rodzicami - to jedno z ich marzeń. Chociaż co jakiś czas pojawiają się plotki o ciąży aktorki, żadna z nich do tej pory nie okazała się prawdą.

W programie "Gwiazdy Cejrowskiego" Gwit powiedziała:

"Nie wiem, jak Bóg da, to będzie. Zobaczymy, ja niczego nie zakładam, bo bycie matką to jest ogromna odpowiedzialność. Myślę o dzieciach i myślę też, że nie ma co czekać za długo, ale co będzie, to będzie".

Na razie Dominika i Wojciech wspólnie opiekują się kotką rasy Maine Coon o imieniu Rysia. Puchata kuleczka doczekała się nawet swojego profilu na Instagramie!

Co myślicie o związku Dominiki i Wojtka? Czy śledzicie na bieżąco zdjęcia, które aktorka wstawia na Instagramie?

Zobacz też:

Dominika Gwit wyłania się od fryzjera i robi sobie sesję na ulicy

Naburmuszona Dominika Gwit zalęgła w salonie piękności

Dominika Gwit zrzuciła ubrania i nagle wyjęła wielkiego ptaka

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Gwit | Wojciech Dunaszewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy