Reklama
Reklama

Dominika Gwit latami bezskutecznie starała się o dziecko. Wszystko przez tajemniczą chorobę

Dominika Gwit od kilku dni dzieli się z wielbicielami swoją radością. Po wielu latach walki z różnymi dolegliwościami aktorce nareszcie udało się zajść w ciążę! Teraz dokładnie relacjonuje każdy swój krok i odpowiada na pytania fanów na Instagramie. W ostatnim InstaStory odniosła się m.in. do płci dziecka i tego, jak pomimo różnych przeciwieństw losu udało jej się spełnić marzenia o macierzyństwie.

Dominika Gwit jest w ciążdy. Latami zmagała się z chorobą

O ciąży Dominiki Gwit wiedzą dziś już chyba wszyscy. Gwiazda, która zdobyła popularność rolą w filmie "Galerianki", bardzo cieszy się z tego, że nareszcie będzie matką i daje temu wyraz w mediach społecznościowych. Stanem aktorki przejęła się nawet Anna Lewandowska, która przekazała przyszłej mamie kilka cennych rad.

Reklama

Radość z zajścia w ciążę jest tak ogromna, bowiem droga do szczęścia nie była łatwa. Dominika Gwit przyznała, że przez wiele lat zmagała się z wieloma różnymi chorobami immunologicznymi, w tym z niepłodnością. Postanowiła jednak się nie poddawać i podjęła leczenie. Przed zajściem w ciążę musiała zrzucić parę kilo nadwagi. Było to dla niej dużej wyzwanie, ponieważ cierpi również z powodu problemów z metabolizmem.

Siły dodało jej doświadczenie innych. Zdając sobie sprawę z tego, że niektórzy walczą z podobnymi dolegliwościami nawet przez kilkanaście lat, aktorka zdecydowała się nie poddawać. Dziś przyznaje, że było warto!

Dominika Gwit o ciąży: "Jem normalnie. Nie mam napadów głodu"

Parę dni temu wraz ze swoim partnerem Wojciechem Duniszewskim aktorka ogłosiła, że jest w ciąży. Internauci serdecznie gratulowali 34-latce.

Od tamtej pory Dominika Gwit zdaje relacje z niemal każdego swojego kroku. Ostatnio chcąc zaspokoić ciekawość wielbicieli, zorganizowała na Instagramie sesję Q&A podczas której odpowiadała na pytania obserwujących.

Rzecz jasna - większość pytań dotyczyła jej samopoczucia i tego, jak czuje się w roli przyszłej matki. Wielu fanów pytało o ciążowe zachcianki. Gwiazda odparła, że nie ma problemów z napadami głodu: "U mnie czegoś takiego nie ma. Właściwie ani razu mi się taka mega zachcianka nie zdarzyła i też nie jest tak, że chodzę cały czas głodna i cały czas muszę coś jeść. Jem normalnie" - opowiadała w swojej relacji.

A czy znana jest już płeć dziecka? Czy Dominika Gwit ma jakieś preferencje? Aktorka twierdzi, że wszystko zależy od jej nastroju i zmienia się co jakiś czas. Ale najważniejsze jest jego zdrowie  - podsumowuje.

Wiele osób z bliskiego otoczenia celebrytki sugerując się jej świetnym nastrojem twierdzi, że zostanie ona matką chłopca. Gwit jednak uważa, że nie ma żadnego przeczucia co do płci potomka. Zapewne tak samo uszczęśliwi ją synek, jak i córeczka!

Widać, że aktorka promienieje i chce swoją radością podbudować wszystkich tych, którzy jak ona, zmagają się z podobnymi dolegliwościami ze strony układu immunologicznego. Przykład gwiazdy "Galerianek" pokazuje, że warto walczyć o marzenia!

Zobacz też:

Dominika Gwit odchudza się w ciąży! "Dzidzia rośnie, a ja CHUDNĘ"

Anna Lewandowska zszokowana ciążą Gwit. Pilnie wydała w tej sprawie oświadczenie

Ciężarna Dominika Gwit poszła na siłownię. Nie martwi się o dziecko?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Gwit | Wojciech Dunaszewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy