Reklama

Reklama

Reklama

Niezwykła metamorfoza Dominiki Gwit. Chudnie w ciąży

Dominika Gwit (34 l.) to jedna z najbardziej znanych aktorek młodego pokolenia. Niedawno ona i jej ukochany mąż poinformowali fanów, że spodziewają się pierwszego dziecka. 34-latka zdradziła internautom, że pomimo zaawansowanej ciąży, udało jej się schudnąć.

Dominika Gwit chętnie dzieli się na swoim instagramowym koncie zdjęciami oraz nagraniami przedstawiającymi kulisy jej życia prywatnego. Aktorka związana jest od 2016 roku z Wojciechem Dunaszewskim, montażystą telewizyjnym. Para poznała się podczas spektaklu. Niebawem zaręczyli się, a później stanęli na ślubnym kobiercu.

Małżonkowie oczekują teraz swojego pierwszego dziecka. Jak widać po relacjach w mediach społecznościowych Dominika Gwit promienieje i jest bardzo szczęśliwa. Niedawno udostępniła post ze zdjęciem i napisała, że chociaż maluszek w jej brzuchu rośnie, to ona chudnie!

Reklama

Dominika Gwit schudła w zaawansowanej ciąży

Okazuje się, że Dominika Gwit nie zapomniała o ruchu podczas ciąży. Na najnowszym zdjęciu 34-latka zaprezentowała się obserwatorom w czarnej sukience w białe groszki. Napisała, że dziecko rośnie, a ona... maleje.

"Niby Egipt, a jednak Dąbrowa Górnicza. Rodzinne miasto mojego Męża. Lubimy tu być. Dziś piękny dzień, jeszcze lato, ale czuć już jesień. Lubię ten przejściowy czas i jesień też lubię. Dzieciątko rośnie, a ja trochę maleję, to też lubię. Generalnie lubię. Czemu? Bo warto" - napisała Gwit.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów aktorki. Większość była zachwycona jej wyznaniem oraz pięknym wyglądem:

"Wyglądasz kwitnąco"

"Zdrówka dla was"

"Bije od ciebie radość i szczęście"

Dominika Gwit - życie prywatne i kariera

Dominika Gwit urodziła się 22 czerwca 1988 roku w Gdyni. Jest absolwentką szkoły aktorskiej Lart Studio w Krakowie i dziennikarstwa na Wyższej Szkole Dziennikarskiej im. Melchiora Wańkowicza w Warszawie.

Występowała w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Od 2017 roku związana jest z Teatrem "Fabryka Marzeń".

Zyskała popularność dzięki występowi w filmie "Galerianki" oraz pojawieniu się w serialach "Przepis na życie" i "Singielka".

Jest związana z Wojciechem Dunaszewskim, montażystą telewizyjnym, którego poznała w 2016 roku podczas premiery spektaklu. 22 czerwca 2017 roku zaręczyli się, a 7 lipca 2018 roku wzięli ślub.

Zobacz także:

Dominika Gwit poznała już płeć dziecka? Wygadał się znajomy

Ciężarna Dominika Gwit wyciska siódme poty na siłowni. Nie boi się o dziecko?

Anna Lewandowska poruszona ciążą Dominiki Gwit. Dała jej "osiem przykazań" do zastosowania natychmiast

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Gwit | Galerianki | Przepis na życie | Singielka (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy