Reklama
Reklama

"Fort Boyard Polska" z nowym sezonem. Piróg, Gwit, Minge i kto jeszcze?

„Fort Boyard Polska” został w ubiegłym roku reaktywowany przez platformę streamingową Viaplay. Przed dotychczasowe odcinki przewinął się już tłum celebrytów i nie inaczej będzie tej jesieni. Znamy uczestników pierwszych czterech odcinków.

Polski show biznes od 14 lat ze zmiennym szczęściem przymierza się do francuskiego formatu Fort Boyard. W pierwszej odsłonie programu, realizowanego w forcie La Rochelle, pięcioosobowe drużyny rywalizowały o zdobycie 5 kluczy, niezbędnych do otwarcia skarbca. W pierwszej polskiej edycji, emitowanej w latach 2008 -2009 w TVP2, strażnikiem forty był Robert Gonera, wieżą zagadek rządził Janusz Weiss, a uczestnikami opiekowała się Katarzyna Glinka. 

Reklama

Program, który cieszył się umiarkowanym zainteresowaniem, postanowił w ubiegłym roku odświeżyć serwis streamingowy Viaplay. Różnica między pierwszą a drugą polską edycja polega na zmniejszeniu liczebności drużyn z pięciu do trzech osób i zapełnienie ich celebrytami. 

Przez pierwszą edycję, emitowaną od września do października 2021 roku, zdążyło się przewinąć 48 celebrytów, w tym bracia Mroczkowie, Sławomir z Kajrą, Dawid Kwiatkowski, Misiek Koterski i Trybson z Elizą. Nie licząc oczywiście celebrytów stanowiących stałą obsadę show: Elżbiety Romanowskiej i Mariusza Kałamagi w rolach prowadzących i  Tamary Gonzalez Perei jako mędrczyni

Tłum celebrytów w drugim sezonie "Fortu Boyard"

Niestety, krótko przed rozpoczęciem drugiego sezonu Tamara udowodniła w „Sprawie dla reportera”, że miano mędrczyni nie bardzo do niej pasuje i została wycięta z plakatów i zwiastunów promujących jesienną edycję „Fortu Boyard”. 

W nawale celebrytów zapewne nikt nie zauważ jej marginelizowania. Jak informuje Pudelek, w pierwszych czterech odcinkach pojawi się pół polskiego show biznesu, z Maffashion, Olą Szwed, Maćkiem Musiałem, Edytą Herbuś i Tomkiem Barańskim włącznie. 

Pojawią się także: Damian "Stifler" Zduńczyk, Mischeel Jargalsaikhan, adoptowana siostra Szwed z serialu „ Rodzina zastępcza”, reżyserka „Sztuki kochania” i „Dziewczyn z Dubaju”, Maria Sadowska, projektantci  i styliści Ewa Minge i Tomasz Jacyków, Kamila Szczawińska i Katarzyna Skrzynecka z mężem. Maciejem Łopuckim. 

Przez obsadę sezonu przewiną się także zawodnicy KSW: Patryk Kaczmarczyk i Daniel Rutkowski. Pojawią się także: Dominika Tajner, Dominika Tajner, Michał Milowicz, Agnieszka Kaczorowska, Tymon Tymański, Katarzyna Dziurska, Michał Piróg, Emilian Gankowski oraz Dominika Gwit, co dowodzi, że odcinki zostały już dawno nakręcone, w każdym razie zanim Gwit dowiedziała się o ciąży. 

Jesienna edycja programu startuje 9 września. 

Zobacz też:

Tamara Gonzalez Perea ponosi konsekwencje występu w TVP. Wycięli ją z plakatów "Fort Boyard"

Wyciekły kolejne nazwiska w "Fort Boyard"! Pawlikowska, Kajra ze Sławomirem i... wielu innych.

Kate Middleton bez cienia makijażu! Piękna?

***

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy