Reklama
Reklama

Tamara Gonzalez Perea ponosi konsekwencje występu w TVP. Wycięli ją z plakatów "Fort Boyard"

Tamara Gonzalez Perea (32 l.) miała okazję do medialnego wskrzeszenia po zerwaniu kontraktu z TVP i odejściu w atmosferze skandalu. Nie trzeba było długo czekać, aż influencerka pojawi się znów w murach telewizji polskiej. W programie "Sprawa dla reportera" już nie jako blogerka modowa, ale "uzdrawiaczka dusz" odstawiła niezłe show. Teraz ponosi jego konsekwencje.

Tamara Gonzalez Perea, czyli Macademian Girl do dziś musi ponosić konsekwencje swojego występu w programie "Sprawa dla reportera". Chyba nie spodziewała się takiej reakcji, ponieważ już niedługo ma się ukazać program telewizyjny z jej udziałem, jako prowadzącej.

Tamara Gonzalez Perea waliła w bęben w "Sprawie dla reportera"

Tamara Gonzalez Perea zniknęła z TVP w atmosferze skandalu. Ówcześnie, jako blogerka nie podpisała umowy, którą uważała za niekorzystną. Prowadziła wówczas "Pytanie na śniadanie" i "Dance Dance Dance".

Reklama

Po tym, jak biznes modowy przestał się kręcić, Tamara wybrała sobie ciekawą niszę. Została szamanką, która uzdrawia dźwiękiem bębna. Do tego sprzedaje również czaszki, kryształy i przeróżne szamańskie akcesoria. Według szybkiego śledztwa internautów, okazało się, że produkty, które blogerka szamanka sprzedaje w sklepie, mogą pochodzić z Aliexpress.

Pamiętny występ w "Sprawie dla reportera" okazał się bardzo bolesny dla wizerunku Macademian Girl. Do dziś musi ponosić konsekwencje swojego szamańskiego popisu na bębnie. Przypomnijmy ten wspaniały wykon.

Tamara Gonzalez Perea usunięta z plakatów "Fort Boyard". To cena jej skandalu w TVP

Okazuje się, że producentom programu "Fort Boyard" niezbyt podobał się występ blogerki szamanki w TVP. Jak donosi Plotek, producenci postanowili ograniczyć wizerunek Tamary niemal do zera. "Wycięli" ją z plakatów reklamujących nową edycję znanego show, trailerów i teaserów.

"Tamara została wywalona ze wszystkich plakatów i billboardów itp. dotyczących drugiej edycji "Fort Boyard". Była brana pod uwagę, jednak po długich dyskusjach w związku z aferą z nią została podjęta decyzja, że jednak nie będzie jej w materiałach promocyjnych" - zdradził informator Plotka.

Okazuje się, że w programie Tamara Gonzalez Perea ma znaczącą rolę i ponowne montowanie materiału po wycięciu blogerki szamanki byłoby niemożliwe.

Chyba nie tego spodziewała się Tamara po występie w TVP.

Zobacz też:

Uzdrowicielska szamanka Macademian Girl, bije w bęben w TVP. Ten filmik jest hitem!

Tamara Gonzalez Perea aka Macademian Girl po występie w "Sprawie dla Reportera" zablokowała możliwość komentowania! Boi się krytyki?

Korwin-Piotrowska jednym zdaniem podsumowała występ Macademian Girl w "Sprawie dla reportera". Celny komentarz!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Macademian Girl | Fort Boyard | Sprawa dla reportera
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy