Reklama
Reklama

Korwin-Piotrowska jednym zdaniem podsumowała występ ​Macademian Girl w "Sprawie dla reportera". Celny komentarz!

Tamara Gonzalez Perea została zaproszona do programu "Sprawa dla reportera", a jej występ jest szeroko komentowany. Teraz popis byłej szafiarki skomentowała Karolina Korwin-Piotrowska.

Macademian Girl: była prezenterka TVP i szafiarka

Tamara Gonzalez Perea była kiedyś znana jako Macademian Girl. Obok Maffashion i Jessici Mercedes była jedną z najpopularniejszych polskich szafiarek. Szybko weszła do świata polskiego show biznesu. Potem pojawiła się propozycja pracy w mediach.

Macademian Girl została jedną z prowadzących "Pytanie na śniadanie". Jednak jej kariera w telewizji polskiej nie trwała długo... Tamara została wyrzucona z TVP i odeszła w atmosferze skandalu. W mediach społecznościowych opowiedziała o kulisach. Według szafiarki współpraca ze stacją nie układała się od pewnego czasu. Mówiła, że miała dostawać maile z pogróżkami. "Czułam się terroryzowana. Nie ma mojej zgody i nie tak mnie mama wychowała, że jak ktoś ci pluje na głowę to trzeba udawać, że pada deszcz" - grzmiała na Instagramie. 

Reklama

Tamara Gonzalez Perea w "Sprawie dla reportera"

Po odejściu z mediów zajęła się czymś zupełnie innym. Porzuciła dawne pasje i w pełni poświęciła się rozwojowi duchowemu. Teraz mogliśmy zobaczyć na własne oczy, co się za tym kryje. Podczas występu w "Sprawie dla reportera" Tamara grała na szamańskim bębnie i śpiewała to, co jej przyszło akurat do głowy. A wszystko w "towarzystwie" kryształu w kształcie czaszki. 

Występ Macademian wywołał poruszenie, ponieważ odcinek dotyczył 39-letniej kobiety po udarze mózgu, która szukała pomocy w dalszym leczeniu. Ponieważ lekarze jej nie pomagali to skorzystała z medycyny alternatywnej. Celebrytka uważa się za "terapeutkę od uzdrawiania dźwiękiem", dlatego pojawiła się w programie jako ekspert. 

Karolina Korwin-Piotrowska o występie Macadamian Girl

Niestety jej zainteresowania nie przypadły do gustu widzom, a TVP oskarżono o promowanie szkodliwych wzorców. Głos zabrały też znane osoby, m.in. Karolina Korwin-Piotrowska, która napisała w poście: "2 miliardy z budżetu ROCZNIE. My za to płacimy. To są nasze podatki" i dodała screeny komentarzy internautów.

Na pierwszym zdjęciu użytkownik Twittera zauważył, że sprzedawane przez celebrytkę czaszki są w koszmarnie wysokich cenach. Koszt jednej waha się między 850 zł a 1200 zł. Na stronie Tamary możemy przeczytać, że to "czaszka zdrowia i piękna, ponieważ łagodzi objawy stresu. Ma silne właściwości lecznicze". Drugi wpis, jaki dodała Korwin, sugeruje, że podobne przedmioty można kupić na AliExpress za jedyne 72 zł...

Tamara Gonzalez Perea na razie nie zabrała głosu i nie skomentowała burzy medialnej, którą wywołał jej występ. 

***

Zobacz także: 

Tamara Gonzalez Perea w ogniu krytyki! Po wyrzuceniu z TVP poddała się kontrowersyjnej terapii!

Uzdrowicielska szamanka Macademian Girl, bije w bęben w TVP. Ten filmik jest hitem!

Macadamian Girl sprzedaje bębny i czaszki z AliExpress! Internauci pokazali różnice w cenie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Macademian Girl | Karolina Korwin-Piotrowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy