Reklama

Reklama

Reklama

Tamara Gonzalez Perea: Rok temu wyrzucono ją z telewizji... Co robi dzisiaj?

Tamara Gonzalez Perea (31 l.) - znana jako Macademian Girl - przez dwa lata była jedną z największych gwiazd TVP. Prowadziła "Pytanie na śniadanie" oraz drugą edycję show "Dance Dance Dance". Latem zeszłego roku niespodziewanie podziękowano jej za współpracę. Odeszła w atmosferze skandalu, oskarżając impresariat TVP o podsunięcie jej do podpisania bardzo niekorzystnego kontraktu i terroryzowanie przez kilka miesięcy! Czym zajmuje się dzisiaj?


Tamara Gonzalez Perea zadebiutowała w mediach dokładnie dziesięć lat temu. Blog modowy "Macademian Girl", który założyła w 2011 roku, bardzo szybko stał się jedną z najpopularniejszych polskich stron w sieci, a zaledwie kilkanaście miesięcy później został okrzyknięty w plebiscycie magazynu "Press" najlepszym blogiem o modzie.

Tamara niemal z dnia na dzień stała się rozpoznawalna, a reklamodawcy zaczęli ustawiać się do niej w długich kolejkach... Kwestią czasu było, aż upomni się o nią telewizja.

W 2016 roku została finalistką pierwszej edycji programu TVN "Agent - Gwiazdy", rok później poprowadziła emitowane na antenie Polsatu show "Supermodelka Pluz Size", a w czerwcu 2018 roku dostała propozycję pracy w TVP i dołączenia do grona gospodarzy "Pytania na śniadanie".

Reklama

Przyjęła ofertę, słusznie przypuszczając, że dzięki regularnym występom na szklanym ekranie wzrosną jej zasięgi w sieci. Nie pomyliła się. Liczba fanów obserwujących jej profile w social mediach w ciągu pół roku powiększyła się niemal dwukrotnie!

Tamara tak bardzo spodobała się widzom Dwójki, że zaczęła "zagrażać" innym prezenterkom TVP. Plotki o jej konflikcie z Małgorzatą Tomaszewską przez pewien czas rozgrzewały internet do czerwoności...

Macademian Girl czuła się jednak bardzo pewnie, a zaproszenie do poprowadzenia show "Dance Dance Dance", które dostała wiosną 2020 roku, uznała za potwierdzenie swej wysokiej pozycji w rankingu telewizyjnych gwiazd.

Niestety, pół roku później niespodziewanie musiała odejść z TVP. Wyrzucono ją, bo nie chciała podpisać nowego kontraktu.

Tamara Gonzalez Perea czuła się nękana w TVP

W chwili, gdy szefowie Telewizji Polskiej zaproponowali gwiazdom swych stacji nowe umowy, Macademian Girl pracowała właśnie nad kilkoma projektami - zamierzała wprowadzić na rynek nową markę, planowała wydanie książki i przymierzała się do rozkręcenia firmy zajmującej się rozwojem osobistym i komunikacją interpersonalną. Postanowiła negocjować umowę...

Przez ostatnie pół roku pracy na Woronicza Tamara Gonzalez Perea była - jak wynika z jej oświadczenia dla mediów - poddawana ciągłej presji, a wręcz nękana!

Macademian Girl aktywuje Moc Afrodyty

Dziś Tamara Gonzalez Perea nie jest już blogerką modową. Swój blog przekształciła w platformę poświęconą pracy nad świadomością i ciałem.

Jest coachem i prowadzi cykliczne warsztaty on-line dla kobiet pragnących "obudzić w sobie prawdziwą boginię, odnaleźć swój styl, zbudować pewność siebie i nauczyć się świadomie manifestować swoją kobiecość".

Tamara organizuje też "kobiece kręgi" - ceremonie, podczas których jej klientki doświadczają, jak wynika z reklamy, "poczucia wspólnoty, zrozumienia i siostrzanego wsparcia".

- tak była blogerka modowa namawia wszystkie panie chcące zmienić swoje życie na umawianie indywidualnych sesji, za które trzeba słono zapłacić - od 547 złotych do 1847.

W wywiadach tłumaczy, że moda była tylko jedną z jej pasji, teraz zajmuje się stylem życia.

Swoją platformę wykorzystuje nie tylko do "wzbudzania w kobietach kobiecości", ale też do sprzedawania zawartości swojej szafy.


AIM
Dowiedz się więcej na temat: Macademian Girl | TVP

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy