Reklama
Reklama

Macademian Girl została szamanką. W "Sprawie dla reportera" leczyła dźwiękami bębna

Tamara Gonzalez Perea (32 l.), znana pod pseudonimem Macademian Girl, to blogerka modowa, która postanowiła zająć się rozwojem duchowym i zostać szamanką. Swoje umiejętności zaprezentowała ostatnio w "Sprawie dla reportera", gdzie uzdrawiała dźwiękami bębna. Widzowie byli nieco zdziwieni jej alternatywnymi metodami leczenia.

Tamara Gonzalez Perea to blogerka modowa znana pod pseudoniem Macademian Girl. Zaczynała karierę w show-biznesie razem z Maffashion czy Jessiką Mercedes. Szafiarka postanowiła jednak zmienić profesję, ponieważ moda wydała jej się niewystarczającym narzędziem do poszerzania ważnych tematów. 

Blogerka teraz całkowicie poświęciła się rozwojowi osobistemu oraz duchowemu, pracy nad ciałem i świadomością, a nawet totalnej biologii, zwanej medycyną germańską, która zakłada, że choroby da się wyleczyć rozwiązując konflikty z przeszłości

Reklama

Macademian Girl została szamanką i leczy dźwiękiem

Ostatnio Tamara została zaproszona do studia TVP, gdzie w "Sprawie dla reportera" zaprezentowała swoje szamańskie umiejętności. Na antenie u boku Elżbiety Jaworowicz wyjaśniła, na czym polega jej nowa misja.

Dodała też, że nasza wola wyzdrowienia jest bardzo ważna, nawet gdy idziemy na zwykłą wizytę u lekarza. Uzdrowicielka pojawiła się w programie z czaszką o magicznych właściwościach oraz z nietypowym instrumentem muzycznym

W pewnym momencie zaczęła grać na szamańskim bębnie, prezentując możliwości wokalne. Przyznała, że muzyka jest w stanie zmienić nasz stan emocjonalny, co jest istotne w procesie zdrowienia. 

Jej wykładowi z zaciekawieniem przyglądali się przedstawiciele medycyny konwencjonalnej. Widzowie z kolei nie kryli swojego zażenowania poziomem programu.

Przekonała was?

Zobacz też:

Tamara Gonzalez Perea: Rok temu wyrzucono ją z telewizji... Co robi dzisiaj?

Blanka Lipińska pomstuje na służbę zdrowia. "Gdzie są moje pieniądze?"

Shakira odrzuca ugodę, wybiera proces. "Jestem uczciwa"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Macademian Girl | Sprawa dla reportera
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy