Tamara Gonzalez Perea to blogerka modowa znana pod pseudoniem Macademian Girl. Zaczynała karierę w show-biznesie razem z Maffashion czy Jessiką Mercedes. Szafiarka postanowiła jednak zmienić profesję, ponieważ moda wydała jej się niewystarczającym narzędziem do poszerzania ważnych tematów.
Moja misja i to co robię, daleko wykracza poza "ubieranie się" i doradzanie w tej kwestii czytelniczkom
Blogerka teraz całkowicie poświęciła się rozwojowi osobistemu oraz duchowemu, pracy nad ciałem i świadomością, a nawet totalnej biologii, zwanej medycyną germańską, która zakłada, że choroby da się wyleczyć rozwiązując konflikty z przeszłości.
Macademian Girl została szamanką i leczy dźwiękiem
Ostatnio Tamara została zaproszona do studia TVP, gdzie w "Sprawie dla reportera" zaprezentowała swoje szamańskie umiejętności. Na antenie u boku Elżbiety Jaworowicz wyjaśniła, na czym polega jej nowa misja.
Jestem na co dzień terapeutką ustawień systemowych, praktykiem totalnej biologii, soul couchem i terapeutką uzdrawiania dźwiękiem. Ale ja głęboko wierzę, że każdy z nas jest swoim własnym uzdrowicielem. To nie jest o pójściu do szamana i powiedzeniu „uzdrów mnie”
Dodała też, że nasza wola wyzdrowienia jest bardzo ważna, nawet gdy idziemy na zwykłą wizytę u lekarza. Uzdrowicielka pojawiła się w programie z czaszką o magicznych właściwościach oraz z nietypowym instrumentem muzycznym.
W pewnym momencie zaczęła grać na szamańskim bębnie, prezentując możliwości wokalne. Przyznała, że muzyka jest w stanie zmienić nasz stan emocjonalny, co jest istotne w procesie zdrowienia.
Jej wykładowi z zaciekawieniem przyglądali się przedstawiciele medycyny konwencjonalnej. Widzowie z kolei nie kryli swojego zażenowania poziomem programu.
Ten program upada, nie da się oglądać
Przekonała was?
Zobacz też:
Tamara Gonzalez Perea: Rok temu wyrzucono ją z telewizji... Co robi dzisiaj?
Blanka Lipińska pomstuje na służbę zdrowia. "Gdzie są moje pieniądze?"
Shakira odrzuca ugodę, wybiera proces. "Jestem uczciwa"











