Reklama
Reklama

Blanka Lipińska pomstuje na służbę zdrowia. „Gdzie są moje pieniądze?”

Blanka Lipińska (37 l.), która, jak sama przyznała, ma wykupiony pakiet w prywatnej sieci placówek medycznych, przeżyła bolesną konfrontację z państwową służbą zdrowia. Jej babcia została odesłana z jednego szpitala do innego i prawie godzinę czekała na pomoc.

Blanka Lipińska nigdy nie ukrywała, że już dawno zarobiła swój pierwszy milion. Erotyczna saga „365 dni”, która wyniosła ją na szczyt, sprzedała się w rekordowym nakładzie. Samą tylko pierwszą część kupiło ponad pół miliona osób, co robi spore wrażenie w kraju, w którym, według danych Biblioteki Narodowej, 62 proc. obywateli nie czyta nawet jednej książki rocznie. 

Opinie co do walorów literackich „kaszubskiego porno” Lipińskiej są wprawdzie podzielone, ale ekranizacja dwóch pierwszych części znalazła się w pierwszej dwójce najchętniej wybieranych filmów na platformie Netflix, a „365 dni. Ten dzień” zaliczył na początku maja rekord otwarcia. 

Reklama

Blanka Lipińska narzeka na służbę zdrowia

To wszystko przekłada się na konkretne pieniądze, które pozwalają Blance na wygodne życie i eliminację codziennych trosk, z którymi zmaga się większość Polaków. Lipińska, jak sama wyznała, dopiero niedawno zorientowała się, jak funkcjonują szpitalne oddziały ratunkowe. Lipińska, która, jak sama przyznała, ma prywatny pakiet usług medycznych, bolesną konfrontację z rzeczywistością przeżyła, ratując 85-letnią babcię, która w swoje urodziny nagle zaczęła krwawić z nosa. Pierwszym szokiem był fakt, że została odesłana z najbliższej placówki do położonej w innym mieście. Jak pomstowała pisarka na Instastory:

Lipińskiej nerwy ukoiło dopiero odkrycie, że w trudnych warunkach permanentnie niedofinansowanej służby zdrowia, ciepiącej na wieczne braki kadrowe, pracują ludzie z powołaniem i doświadczeniem, którzy robią wszystko, by pomóc pacjentom. Pisarka zamieściła kolejną relację, utrzymaną w dużo spokojniejszym  tonie:

Podzielacie niepokój Blanki?

Zobacz też:

Blanka Lipińska świętuje 37. urodziny w męskim gronie. „Absolutnie nic nas nie łączy, poza miłością…”

Lipińska chwali się smukłą sylwetką i zdradza, jak udało jej się schudnąć: "Mniej żreć"

Rhian Sugden wypoczywa na wakacjach z mężem. Istny raj

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Blanka Lipińska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy