Reklama
Reklama

Lipińska chwali się smukłą sylwetką i zdradza, jak udało jej się schudnąć: "Mniej żreć"

Blanka Lipińska (36 l.) ma za sobą intensywny czas. Premiera filmu na podstawie jej książki, nagrywanie kolejnej części "365 dni", a także promocja "dzieła". Teraz autorka postanowiła nieco zwolnić i zdecydowała się na urlop. Lipińska przez pewien czas przebywała w Brazylii, gdzie niedawno wystąpiła w talk-show i chwaliła się zdjęciami ze słonecznego miasta. Przy okazji zdradziła tajniki diety, dzięki której jest niezwykle szczupła! Co wyznała?

Blanka Lipińska nie próżnuje. W tym roku powstały aż dwa filmy na podstawie jej powieści. Kobieta niedawno wyleciała do Brazylii, gdzie wzięła udział w międzynarodowych targach książek, a także wystąpiła w programie rozrywkowym, w którym nie popisała się znajomością języka obcego.

Reklama

Jak się okazało, 36-latka już wróciła do ojczyzny, ale nie spoczęła na laurach i dalej ochoczo rozwija swoje konta w mediach społecznościowych. W swojej relacji zdradziła dociekliwym fanom, jaki ma sposób na smukłą sylwetkę. Te krótkie zasady, które stosuje, przyniosły niesamowity efekt!

Blanka Lipińska chwali się smukłą sylwetką w sieci. Dlaczego schudła?

Blanka Lipińska na przestrzeni lat mocno zmieniła wizerunek. Kobieta nie tylko schudła, zmieniła uczesanie, ale również poprawiła zęby i przeszła kilka operacji upiększających. Celebrytka może poszczycić się zgrabną figurą, a publika najbardziej interesuje się dietą 36-latki.

Okazało się, że Lipińska stosuje ważną zasadę w swoim menu i po prostu "mniej żre".

Cóż, poglądy nieco kontrowersyjne, ale Blanka przyzwyczaiła już widzów do tego, że jej życie jest mało konwencjonalne.

Blanka Lipińska: wiek, kariera, związki

Blanka Lipińska urodziła się 22 lipca 1985 roku w Puławach. Skończyła studium kosmetyczne i pracowała jako wizażystka. W 2012 roku dołączyła do federacji KSW, w której zajmowała się rekrutacją i szkoleniem tzw. "ring girls".

Jej kariera medialna rozpoczęła się w 20014 roku, kiedy napisała i wydała powieść erotyczną "365 dni". Na podstawie książki powstał film, który nie cieszył się pochlebnymi opiniami krytyków.

Blanka Lipińska znana jest również ze swojej przyjaźni z Natalią Siwiec oraz ze związku z Baronem. 

36-latka otwarcie mówi o swoich licznych operacjach plastycznych.

Zobaczcie również:

Blanka Lipińska mogłaby być w związku z kobietą? "Pociągają mnie w sposób seksualny"

Blanka Lipińska ten urlop zapamięta na długo. Nie do wiary, co przeżyła

Sandra Kubicka nie zamierza oglądać "365 dni" Lipińskiej! Nie jest fanką?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Blanka Lipińska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy