Reklama
Reklama

Blanka Lipińska w zagranicznym talk-show. Angielski bez szału, a jedzenie loda... sami zobaczcie!

Blanka Lipińska (36 l.) może poszczycić się niesłabnącą popularnością. Autorka "365 dni" nadal promuje filmy na podstawie swoich "dzieł", a ostatnio dostała zaproszenie do brazylijskiego reality-show. Gwiazdka erotyków została jednak wyśmiana przez internautów z Polski, a to za sprawą języka angielskiego, którego próbowała używać w programie. Niestety jej wypowiedzi były bez składu i ładu, a na dodatek Blania w czasie trwania show, uraczyła się lodem! Godnie reprezentuje nasz naród?

Blanka Lipińska chyba lubi wzbudzać kontrowersje. Pisarce nie przeszkadza, gdy się o niej mówi. Zachowanie 36-latki wskazuje na to, iż na rękę są jej nowe artykuły i wzmianki dotyczące książek, które napisała.

Ostatnio było głośno o premierze filmu "365 dni: ten dzień", który wyreżyserowany został na podstawie jej erotyku. Lipińska na premierze próbowała zadać szyku, jednak fani wyśmiali jej nieudolny makijaż. Celebrytka nic sobie z tego nie zrobiła i nadal promuje "dzieła", dzięki którym zyskała międzynarodową sławę.

Reklama

Przygody Laury i Massima są popularne nie tylko w naszym kraju, ale również za granicą. Z tego powodu celebrytka dostała zaproszenie do brazylijskiego reality-show. Niestety jej występ nie przypadł internautom do gustu...

Blanka Lipińska w brazylijskim talk-show obiektem kpin. Angielski bez szału, a jedzenie loda... sami zobaczcie!

Blanka Lipińska wzięła udział w targach książek, które miały miejsce w Sao Paulo, a następnie gościła w show "Noc z Danilo Gentilim", który prowadzony jest na podobnych zasadach, co program Kuby Wojewódzkiego.

W formacie Blanka opisała pomysł na stworzenia swojego "dzieła". Okazało się, że inspiracją były inne powieści, które przedstawiały sceny erotyczne, jednak mało satysfakcjonujące dla niej.

Pisarka i prowadzący poruszyli też temat trzeciej części filmu na podstawie książki. Premierowy pokaz będzie można zobaczyć już 19 sierpnia na Netflixie.

Następnie wręczono jej loda na patyku, a ta zademonstrowała, jak wsadza go do buzi. Zebrana publiczność była zachwycona "umiejętnościami" 36-latki i ochoczo jej poklaskiwała. Dumna z siebie Blanka, uśmiechała się od ucha do ucha.

Niestety Lipińska swoimi "popisami językowymi" mogła poszczycić się jedynie przy okazji oblizywania loda. Internauci największą uwagę skupili na tym, w jaki sposób się wysławiała. Nie da się ukryć, iż niezbyt poprawnie mówi w języku angielskim.

Widzowie skrytykowali jej poziom znajomości języka obcego, ale Blanka nie pozostała im dłużna i w mig zabrała głos.

Może i niepoprawnie, ale jak twierdzi sama zainteresowana, z powodzeniem mówi w języku obcym. Ba, na dodatek po angielsku robi interesy!

Zobaczcie sami, jak wypadała Blanka Lipińska w brazylijskim programie rozrywkowym.

Możemy być z niej dumni?

Blanka Lipińska: wiek, kariera, związki

Blanka Lipińska urodziła się 22 lipca 1985 roku w Puławach. Skończyła studium kosmetyczne i pracowała jako wizażystka. W 2012 roku dołączyła do federacji KSW, w której zajmowała się rekrutacją i szkoleniem tzw. "ring girls".

Jej kariera medialna rozpoczęła się w 20014 roku, kiedy napisała i wydała powieść erotyczną "365 dni". Na podstawie książki powstał film, który nie cieszył się pochlebnymi opiniami krytyków.

Blanka Lipińska znana jest również ze swojej przyjaźni z Natalią Siwiec oraz ze związku z Baronem. 

36-latka otwarcie mówi o swoich licznych operacjach plastycznych.

Zobaczcie również:

Blanka Lipińska mogłaby być w związku z kobietą? "Pociągają mnie w sposób seksualny"

Blanka Lipińska ten urlop zapamięta na długo. Nie do wiary, co przeżyła

Sandra Kubicka nie zamierza oglądać "365 dni" Lipińskiej! Nie jest fanką?


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Blanka Lipińska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama