Reklama

Reklama

Reklama

Blanka Lipińska mogłaby być w związku z kobietą? „Pociągają mnie w sposób seksualny”

Blanka Lipińska (36 l.) już się z tym nie kryje! Podczas ostatniego Q&A na Instagramie wyznała, jak to jest z jej orientacją seksualną. Chciałaby być z kobietą? Jej odpowiedź może zaskoczyć!

Blanka Lipińska nie ma trudności w mówieniu, czy tym bardziej w pisaniu o seksualności, co udowodniła, wydając bestsellerową trylogię "365 dni", która została już nawet zekranizowana. Teraz przyszedł czas na odkrywanie sekretów jej prywatnego życia. Co zaskakującego może nam zaserwować gwiazda?

Blanka Lipińska o swojej orientacji seksualnej. Mogłaby być z kobietą?

Blanka Lipińska uwielbia pozostawać w kontakcie ze swoimi fanami, a najskuteczniej jej to wychodzi poprzez odpowiadanie na ich pytania, więc od czasu do czasu organizuje sobie chwilę, by opowiedzieć im o tym wszystkim, co naprawdę ich intryguje.

Reklama

Podczas ostatniej sesji Q&A zapytano ją o wyjątkowo intymną kwestię.

Blanka postanowiła nie bagatelizować tej sprawy i szczerze odpowiedziała:

Odwaga Blanki jest godna docenienia. Nie każdy by się na to zdobył! Co myślicie o jej komentarzu - spodziewaliście się tego?

Blanka Lipińska - kariera

Blanka Marta Lipińska zaistniała w mediach po tym jak w 2014 roku napisała swoją pierwszą powieść "#65 dni", do której napisania skłoniło ją niesatysfakcjonujące życie seksualne. Cztery lata później postanowiła ją opublikować. Książka szybko zyskała rozgłos i sprzedała się w nakładzie ponad 500 tys. egzemplarzy. Jeszcze w tym samym roku ukazała się kontynuacja powieści. Ostateczne zakończenie serii czekało na fanów w 2019 roku. Doczekali się oni również informacji o ekranizacji ulubionych książek, którą Lipińska stopniowo wdrażała w życie. Obecnie na Netflixie można obejrzeć ekranizację drugiej powieści Blanki "Ten dzień".

Oprócz kariery literackiej Lipińska otarła się o modeling, pozując półnago do okładki magazynu CKM. Została również prowadzącą show Polsatu "Tylko jeden", próbując swoich sił w telewizji.

Zobacz też:

Edyta Górniak analizuje związki przez pryzmat ezoteryki. Gwiazda brnie w New Age?

Agnieszka Woźniak-Starak zmniejszyła biust. Fotki z Open'era nie kłamią

Demi Rose wypoczywa na wakacjach. "Nie mogę oderwać wzroku!"

Włochy: Tragedia w Dolomitach. Wielu zabitych i rannych po oderwaniu się fragmentu skalnego

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Blanka Lipińska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy