Reklama
Reklama

Premiera "365 dni: ten dzień": Dziwnie wydęte usta Pisarek i napompowana Lipińska. Co się z nimi stało?!

26 kwietnia odbył się premierowy pokaz drugiej części filmu "365 dni: ten dzień". Na ściance pojawiło się wiele znanych twarzy. No właśnie twarzy... Mamy wątpliwości, czy gwiazdy odpowiednio zadbały o swój wygląd. Niektórzy mocno przesadzili z... botoksem.

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych

Premiera filmu "365 dni" na podstawie powieści Blanki Lipińskiej

26 kwietnia w hotelu Warszawa odbyła się premiera długo wyczekiwanego erotyka "365 dni: ten dzień". Jego scenariusz oparto na powieści autorstwa Blanki Lipińskiej. Pisarka wstrzeliła się z filmem w potrzeby widzów i mimo że recenzje jej dzieła były dramatycznie złe, to pierwsza część odniosła duży sukces. 

Reklama

Po pokazie na ściance pozowało wiele znanych postaci świata show-biznesu. Między innymi pojawiła się Ewa Kasprzyk, Magdalena Lamparska, Karolina Pisarek, Anna Maria Sieklucka i Michele Morrone. Tym razem, zamiast przykuwać uwagę odważnymi stylizacjami, oczy wszystkich skierowane były na dwie osoby...

Co się stało z twarzą Lipińskiej i Pisarek?

Coś niepokojącego zadziało się na twarzy Blanki Lipińskiej i Karoliny Pisarek. Ewidentnie poddały się zabiegom, które nie wyszły najlepiej. Autorka "365 dni" prezentowała się tak:

Karolina Pisarek: co się dzieje z jej ustami?!

Powiększone usta, napompowane policzki i makijaż, który bardzo niekorzystnie wyszedł na zdjęciach - to najlepszy opis tego, co zrobiła sobie Lipińska. Drugą osobą, która nieumiejętnie chciała podkreślić swoją urodę, była Karolina Pisarek, aktualnie uczestniczka programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Znana z zamiłowania do drogich i luksusowych aut modelka, tym razem źle zainwestowała swoje pieniądze...

Najnowsze odcinki programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" możecie oglądać na stronie PolsatGo!

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych

Poniżej w galerii możecie zobaczyć inne gwiazdy!

***

Zobacz także:

Maciej Kurzajewski przerwał milczenie! Niebywałe, co wyjawił o rozmowach z Cichopek

Związek z Jakimowiczem zniszczył jej karierę. Upokorzona pokazała mu drzwi i wyrzuciła

Krzysztof Jackowski twierdzi, że wie, kiedy skończy się wojna! Padła konkretna data!

Wołodymyr Zełenski: Wyzwolenie Ukrainy to kwestia czasu

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama