Reklama
Reklama

Premiera drugiej części filmu "365 dni: Ten dzień". Co się stało z twarzą Blanki Lipińskiej?!

26 kwietnia odbył się premierowy pokaz drugiej części filmu "365 dni: Ten dzień". Produkcja powstała na podstawie powieści Blanki Lipińskiej. Na imprezie pojawiło się wiele gwiazd, które chętnie pozowały na ściance... Mogliśmy zobaczyć m.in. Nataszę Urbańską, Annę Marię Sieklucką, Magdalenę Lamparską, Adę Fijał, czy Karolinę Pisarek. Kto wypadł najlepiej?

Blanka Lipińska zapowiada koniec serii "365 dni"

Blanka Lipińska, autorka powieści, na podstawie której powstały dwie części "365 dni", ogłosiła w środę, że to koniec. Nie napisze już kontynuacji książki, co oznacza, że nie powstaną również kolejne filmy. Pisarka postanowiła podzielić się tą informacją ze swoimi fanami.

Blanka Lipińska ogłosiła, że napisała nowy scenariusz

Dodała jednak, że tak bardzo spodobało jej się produkowanie filmów, że napisała już kolejny scenariusz. Nowe dzieło, podobnie jak film "365 dni", ma być erotykiem.

Premiera drugiej części "365 dni: Ten dzień"

Reklama

26 kwietnia odbyła się premiera drugiej części "365 dni: Ten dzień". O filmie było głośno już od jakiegoś czasu, pierwsza część erotyku została przez krytyków dosłownie zmiażdżona... 

Dla Blanki Lipińskiej, mimo złych recenzji, film okazał się przepustką do świata show-biznesu. Pisarka stała się rozpoznawalna i pojawiała się na imprezach branżowych. Wiele emocji wywołał jej związek z Baronem, który zakończył się publicznym praniem brudów.

Dzisiejszy premierowy pokaz przyciągnął wiele znanych nazwisk. Na ściance w hotelu Warszawa pojawili się m.in. Anna-Maria Sieklucka, Natasza Urbańska, Michele Morrone, Magdalena Lamparska, Ada Fijał i Karolinę Pisarek. Uwagę przykuła także Blanka Lipińska. Coś niepokojącego stało się z jej twarzą... Zobaczcie sami!

***

Zobacz także:

Maciej Kurzajewski przerwał milczenie! Niebywałe, co wyjawił o rozmowach z Cichopek

Związek z Jakimowiczem zniszczył jej karierę. Upokorzona pokazała mu drzwi i wyrzuciła

Krzysztof Jackowski twierdzi, że wie, kiedy skończy się wojna! Padła konkretna data!

Wołodymyr Zełenski: Wyzwolenie Ukrainy to kwestia czasu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: 365 dni (film) | 365 dni: Ten dzień | Blanka Lipińska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama