Reklama
Reklama

Blanka Lipińska kończy „365 dni”! Ma już scenariusz na nowy erotyk

Blanka Lipińska zasłynęła jako autorka erotycznych powieści z serii „365” dni. Książki zrobiły tak ogromną karierę, że powstał również film na podstawie pierwszej części i stał się on jednym z najpopularniejszych produkcji Netflixa na całym świecie – wielu powątpiewało jednak, że ludzi przyciągnął do niego wybitny artyzm, a nie zwykła ciekawość. Teraz okazuje się, że po drugiej części filmu, nie nastąpi już kontynuacja!

W środę Lipińska opublikowała długi post na swoim Instagramie, w którym ogłosiła koniec swojej słynnej serii! Nie powstanie już kolejna część książki, ani też żaden film. Celebrytka zakończyła właśnie zdjęcia do drugiej części "365 dni" (sprawdź!) i postanowiła poinformować fanów, że będzie to część ostatnia.

- napisała w poście Lipińska.

Okazuje się jednak, że miłość do produkowania filmów nie była u autorki bestsellerów chwilowa. Lipińska pochwaliła się, że napisała już scenariusz do kolejnego filmu, który również będzie erotykiem!

Reklama

- ogłosiła Lipińska pod czarno białym zdjęciem.

Wielu fanów prawdopodobnie zastanawia się teraz, czy w nowym filmie również zagra uwielbiany zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn Michele Morrone (sprawdź!) - tego niestety nie wiemy.

Cóż, chyba faktycznie pozostaje nam się bać!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Blanka Lipińska | 365 dni (film)
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy