Reklama
Reklama

Blanka Lipińska ten urlop zapamięta na długo. Nie do wiary, co przeżyła

Blanka Lipińska (36 l.) wybrała się na urlop do Turcji. Jak wyznała, hotel, mimo swoich pięciu gwiazdek, nie spełnił jej oczekiwań, a to był dopiero początek kłopotów. „Po tej przygodzie mogę powiedzieć, że znam perfekcyjnie lotnisko”.

Blanka Lipińska jest zapaloną podróżniczką. Często i chętnie poznaje nowe miejsca, nie stroniąc przy tym od luksusu, ale na szczęście może sobie na to pozwolić. Autorka sagi erotycznej „365 dni” inspirowanej „50 twarzami Graya” i nazywanej kaszubskim porno, kilka lat temu ujawniła w programie Kuby Wojewódzkiego, że już dawno zarobiła swój pierwszy milion. Od tamtej pory było już tylko lepiej, chociaż niekoniecznie pod względem artystycznym. Pod koniec kwietnia na platformie Netflix zadebiutował film „365 dni: Ten dzień”, będący kontynuacją „365 dni”. Pierwsza część została 2 lata temu uhonorowana 7 nominacjami do Złotych Malin. Zdobyła, niestety, tylko jedną, za to ważną, ponieważ otrzymała ją osobiście Blanka, za najgorszy scenariusz. Sequel ma ponoć duże szanse na powtórzenie tego „sukcesu”. 

Reklama

Zarobione pieniądze pisarka najchętniej inwestuje w poprawianie urody i podróże, zwłaszcza odkąd przestała lubić swój ponury apartament. Ostatnio wybrała się do Turcji, jednak, jak wyznała na Instagramie, nie będzie wspominała tego urlopu najlepiej. Jak ujawniła, hotel zdecydowanie nie zasługuje na swoje 5 gwiazdek. Do tego stopnia się do niego zraziła, że postanowiła ostrzec innych przed jego wyborem. Jak napisała na Instagramie:

Blanka Lipińska zamieszkała na lotnisku

Najgorsze jednak miało dopiero nadejść. Okazało się, że Lipińska, po odprawie bagażowej i paszportowej, dowiedziała się, że nie leci. Na zadane na Instagramie pytanie, czy powodem jest opóźniony lot,  czy jakieś inne przyczyny, wybrała tę drugą opcję.  W każdym razie została na lotnisku w Stambule, bez rzeczy osobistych, z mglistą perspektywą powrotu do Polski następnego dnia:

Oczekując na lot i kompletując niezbędną wyprawkę, Blanka snuła się po stambulskim lotnisku, przy okazji poznając je dość gruntownie. Jak pochwaliła się w rozmowie z fanami:

Zobacz też:

Inflacja niestraszna Szelągowskiej. Wyciekła wysokość jej zarobków

Joanna Opozda załamana cierpieniem psów. Przestrzega fanów

POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Blanka Lipińska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy