Reklama
Reklama

Blanka Lipińska świętuje 37. urodziny w męskim gronie. „Absolutnie nic nas nie łączy, poza miłością…”

Blanka Lipińska 22 lipca świętowała 37. urodziny. Celebrytka znana z napisania erotyków pochwaliła się w mediach społecznościowych, w jaki sposób spędziła ten ważny dzień. Okazało się, że solenizantka wyprawiła imprezę, na której bawiła się duża liczba panów! Czy któryś z nich zawrócił jej w głowie?

Blanka Lipińska za sprawą napisania kilku erotyków stała się sławna. 37-latka w show-biznesie nawiązała przyjaźń, a jej koleżanką została sama Natalia Siwiec. Kobieta poszukiwała również miłości, a jej medialny związek z Baronem przez długi czas był ochoczo komentowany przez media. Para ponad rok temu się rozstała, a muzyk teraz spotyka się z Sandrą Kubicką.

Reklama

Niestety celebrytka ma nieco mniej szczęścia w miłości. Co prawda paparazzi kilkakrotnie przyłapali Lipińską na schadzkach z absztyfikantami, ta jednak skrupulatnie milczy w tym temacie i nie wiadomo, czy się z kimś związała na poważnie.

Temat mężczyzn często przewija się na profilu w mediach społecznościowych Blanki. Ostatnio pochwaliła się, że swoje urodziny spędziła w gronie panów.

Kim dla niej są?

Lipińska skończyła 37. lat. Świętowała w męskim gronie!

22 lipca gwiazdka urządziła w mieszkaniu spotkanie z okazji urodzin. Na wydarzeniu pojawił się nieznany internautom mężczyzna. Aby uniknąć niepotrzebnych plotek, solenizantka zaznaczyła, że Marcinek, do którego ochoczo się przytulała na relacji, jest jedynie jej przyjacielem.

Mężczyzna świętował urodziny 37-latki również w lokalu, gdzie także się chętnie fotografował ze swoją przyjaciółką.

Na profilu nie zabrakło życzeń urodzinowych. W specjalnym poście celebrytka sama do siebie napisała kilka słów.

A wy czego jej życzycie?

Blanka Lipińska: wiek, kariera, związki

Blanka Lipińska urodziła się 22 lipca 1985 roku w Puławach. Skończyła studium kosmetyczne i pracowała jako wizażystka. W 2012 roku dołączyła do federacji KSW, w której zajmowała się rekrutacją i szkoleniem tzw. "ring girls".

Jej kariera medialna rozpoczęła się w 20014 roku, kiedy napisała i wydała powieść erotyczną "365 dni". Na podstawie książki powstał film, który nie cieszył się pochlebnymi opiniami krytyków.

Blanka Lipińska znana jest również ze swojej przyjaźni z Natalią Siwiec oraz ze związku z Baronem. 

36-latka otwarcie mówi o swoich licznych operacjach plastycznych.

Zobaczcie również:

Blanka Lipińska mogłaby być w związku z kobietą? "Pociągają mnie w sposób seksualny"

Blanka Lipińska ten urlop zapamięta na długo. Nie do wiary, co przeżyła

Sandra Kubicka nie zamierza oglądać "365 dni" Lipińskiej! Nie jest fanką

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Blanka Lipińska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy