Reklama
Reklama

Wyciekły kolejne nazwiska w "Fort Boyard"! Pawlikowska, Kajra ze Sławomirem i... wielu innych.

"Fort Boyard" to wielkie telewizyjne widowisko kręcone we Francji, i według zapowiedzi obejmujące udział aż 48 polskich gwiazd. Do tej pory były one owiane tajemnicą, ale producenci nie dali rady zachować sekretu do końca. Udało nam się poznać kolejne nazwiska z obsady i nie brakuje zaskoczeń. Będziecie oglądać?

Wpadka dziennikarzy

Produkcja "Fort Boyard" trzymała niemal do ostatniej chwili skład gwiazd w tajemnicy, co nie było łatwe biorąc pod uwagę, że ma ich być w show niemal 50! To stwarza spore pole do przecieków, ale do niedawna nic nie udało się ujawnić. Twórcy programu postanowili w ramach promocji zorganizować wyjazd dla mediów na plan do Francji... Co prawda zgubili gdzieś adresy dwóch największych w Polsce redakcji zajmujących się tematyką plotkarską, ale i tak plotek nie uniknęli...

Pomponik numerem 1! To nie plotka

Mimo klauzuli poufności opiewającej na 50 tysięcy złotych, niektórzy z zaproszonych dziennikarzy nie mogli się powstrzymać i... ujawnili część składu. Jak napisał Pudelek (podobnie jak Pomponik - nie zaproszony na plan) - ze zdjęć publikowanych na Instagramach dziennikarzy udało się potwierdzić udział Adama Zdrójkowskiego, Agnieszki Rylik, Rafała Maślaka, Radka Pestki, Pawła "Trybsona" Trybały i Elizy Trybały, Karoliny Brzuszczyńskiej i Osi Ugonoth. Program poprowadzą Elżbieta Romanowska i Mariusz Kałamaga, a w rolę "mędrczyni" wcieli się blogerka Macademian Girl, czyli Tamara Gonzalez Perea. 

Reklama

Redakcji Pomponika z kolei udało się potwierdzić te doniesienia, oraz poznać kolejne gwiazdy biorące udział w "Fort Boyard".

Program zapowiada się na show z największą grupą celebrytów w nowej ramówce, ale czy fani docenią dobór nazwisk?


O czym jest "Fort Boyard"?

"Fort Boyard" to reality-show oparte na francuskim formacie. W Polsce był nadawany w latach 2008 - 2009 i doczekał się dwóch sezonów. Cieszył się dużą popularnością i można go było oglądać w TVP2.

Fabuła opiera się na tym, że celebryci rywalizują w konkurencjach fizycznych i rozwiązują łamigłówki, a akcja dzieje się na zachodnim wybrzeżu Francji, w tytułowym forcie, zlokalizowanym w cieśninie Pertuis d'Antioche.

Uczestnicy muszą zdobywać klucze, które następnie umożliwiają otwarcie skarbca z nagrodą.

Nowy sezon wraca po 12 latach przerwy, ale według ostatnich informacji będzie dostępny jedynie na platformie Viaplay. Będziecie oglądać?

Kajra w "Tańcu z gwiazdami"! Dowbor ogłosił to ze sceny w Sopocie


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama