Reklama
Reklama

Cichopek świeciła nóżkami na ściance. Nagle Kurzajewski zrobił TO!

Katarzyna Cichopek (40 l.) i Maciej Kurzajewski (50 l.) po ujawnieniu ich związku przez Paulinę Smaszcz już nie kryją się ze swoim uczuciem. I bardzo dobrze, ponieważ miłość zawsze powinna wygrywać. No, chyba że ktoś komuś złamał przy okazji serce. Za to sercem aktorka wspierała swoją koleżankę z planu "M jak miłość", czyli Annę Muchę...

Cichopek świeciła nóżkami na premierze spektaklu "O mało co"

Katarzyna Cichopek jest ostatnio bardzo zajęta. Nie dość, że prowadzi "Pytanie na śniadanie", gra w "M jak miłość" i jest jurorką w "You Can Dance. Nowa Generacja", to jeszcze ogarnia życie prywatne z dziećmi i szuka wspólnego kąta z Maciejem Kurzajewskim. Niewykluczone, że w swoim grafiku Katarzyna Cichopek zmieści jeszcze jedną ofertę od TVP.

Reklama

Katarzyna Cichopek wspiera nóżkami Annę Muchę. W tle Kurzajewski

Kasia jednak nie zapomina o tym, co jest naprawdę w życiu ważne, czyli przyjaźni. Dlatego postanowiła potowarzyszyć swojej koleżance podczas premiery sztuki teatralnej "O mało co". 

Anna Mucha, która została producentką spektaklu zachwyciła wszystkich garniturem w kolorze Pomponikowego różu (doceniamy!). Kurzajewski nie pozował jednak z Anną, ponieważ wolał skupić się na swojej ukochanej.

Cichopek świeciła nóżkami na ściance. Nagle Kurzajewski zrobił TO!

Z kolei Katarzyna Cichopek postawiła na czarno-białą klasykę: założyła czarną bluzkę i czarne szorty, a także długą czarną marynarkę z białymi klapami. Kolorystycznie do narzeczonej, a pewnie niedługo żony (para planuje ślub w Grecji) dopasował się Maciej Kurzajewski. Wybrał ciemną kurtkę bomberkę i ciemne spodnie. 

W pewnym momencie Maciej postanowił okazać czułość wobec znajdującej się na uboczu ukochanej. Po wspólnej sesji na różowej ściance, Kurzajewski chwycił rękę Kasi i "porwał ją" za sobą.

Życzymy wszystkim, aby w Walentynki (i na co dzień) ktoś patrzył na Was tak, jak Kasia Cichopek na Macieja Kurzajewskiego! <3

Zobacz też:

Cichopek i Kurzajewski biorą ślub w Grecji? Paulina Smaszcz "gratuluje" młodej parze nagle mówi o ich pierwszym dziecku!

Maciej Kurzajewski pilne przekazał sensacyjne wieści o niepełnoletnim synu. Krążące plotki to jednak prawda! Co na to macocha Cichopek?

Paulina Smaszcz kończy 50 lat! Czego mógłby jej życzyć Kurzajewski?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski | Anna Mucha
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy