Reklama
Reklama

Maciej Kurzajewski pilne przekazał sensacyjne wieści o niepełnoletnim synu. Krążące plotki to jednak prawda! Co na to macocha Cichopek?

Maciej Kurzajewski niespodziewanie wypowiedział się na temat życia rodzinnego, czego do tej pory raczej unikał. Powód był jednak dość poważny, bowiem chodzi o jego niepełnoletniego syna Juliana. Chłopak podjął bowiem odważną decyzję i wyprowadził się nie tylko z domu, ale i Polski. Co go do tego skłoniło?

Maciej Kurzajewski nieźle ostatni zaskoczył swoich fanów, bowiem pierwszy tak bardzo rozgadał się na temat życia rodzinnego. Dziennikarz TVP od czasu, gdy media "oszalały" na punkcie jego związku z Katarzyną Cichopek, skrupulatnie milczy na temat swojej prywatności. 

Choć oczywiście zdarza mu się pochwalić nową ukochaną i ich kolejnymi wyjazdami, ale na temat "dawnego życia" mówi niechętnie. Z pewnością też po to, by Paulina "kobieta petarda" Smaszcz ponownie się nie odpaliła. 

Reklama

Maciej Kurzajewski przekazał wieści o synu Julianie

Ostatnio zrobił jednak pewien wyjątek i zamieścił post, który w całości poświęcił swojemu młodszemu synowi Julianowi. 

Maciej nie mógł dłużej milczeć w tej sprawie, bowiem w ich rodzinie zaszły ostatnie kolejne ogromne zmiany. Okazuje się, że 17-letni Kurzajewski wyprowadził się z domu. Co więcej, opuścił nawet granice Polski! Co się za tym kryje?

Znany tata oczywiście pospieszył z wyjaśnieniami, reklamując przy okazji nowy instagramowy profil Julka. 

"Od września mój syn Julek przebywa na rocznej wymianie w Holandii, gdzie uczy się i poznaje kulturę tego kraju. Jutro przejmuje Instagrama afspoland. Gorąco zachęcam do śledzenia czwartkowej relacji! Obserwujcie, pytajcie i lajkujcie. Powodzenia Julku" - wyznał Maciej. 

Julian Kurzajewski przerwał milczenie

Sam Julian też napisała parę słów o sobie. Wyznał m.in., jak teraz wygląda jego życie poza ojczyzną:

"Jestem Julian i jestem już od ponad 5 miesięcy w Holandii. Mieszkam w małym miasteczku portowym Harlingen. Moja rodzina goszcząca mieszka ze mną w barce mieszkalnej i oprócz mnie w rodzinie jest jeszcze jeden uczestnik z Chile. Mieszkamy wspólnie od 2 miesięcy i bardzo dobrze się dogadujemy. W mojej relacje spróbuję pokazać moje codzienne życie w Holandii z pewnym małym zwrotem akcji, którym jest również zdobywanie zachowań i nawyków nie tylko holenderskich, ale również południowo-amerykańskich" - możemy przeczytać. 

Na razie wpisu Julka nie zdążyły jeszcze skomentować ani mama Smaszcz, ani macocha Cichopek. Czekamy... 

Zobacz też:

Kurzajewskiego aż zatkało! Życzenia od Smaszcz całkowicie zmienią ich relacje?

Kurzajewski aż się popłakał! Nie do wiary, co zrobiła dla niego Cichopek... "Kasiu, kocham cię!"

Cichopek i Kurzajewski ledwo wrócili do Polski, a tu taka sensacja! W tle "teściowa" Katarzyny!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Kurzajewski | Katarzyna Cichopek | Julian Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy