Reklama
Reklama

Kurzajewski aż się popłakał! Nie do wiary, co zrobiła dla niego Cichopek... "Kasiu, kocham cię!"

Katarzyna Cichopek robi wszystko, by 50. urodziny Macieja Kurzajewskiego nie przeszły bez echa. Para najpierw pojechała na szeroko komentowany w mediach urlop do Jordanii, potem świętowała w studiu "Pytania na śniadanie", a teraz doszedł jeszcze szczególny prezent na Instagramie. Cichopek zebrała grono znanych osób, które złożyły życzenia prezenterowi. Reakcja Kurzajewskiego zaskoczyła wszystkich!

Maciej Kurzajewski może się chyba uważać za najszczęśliwszego 50-latka, jeśli nie na całym świecie, to przynajmniej w Polsce. Mało kto może przecież liczyć, by jego wejście w wiek dojrzały świętowano tak hucznie i powszechnie. Nie byłoby to oczywiście możliwe, gdyby nie Katarzyna Cichopek, która robi wszystko, by o parze przestano mówić tylko i wyłącznie w kontekście złości Pauliny Smaszcz.

Reklama

Maciej Kurzajewski obchodzi 50. urodziny. Co za prezent!

Duet prowadzących "Pytanie na śniadanie" od kilku dni bombarduje internatów kolejnymi postami i wiadomościami, aby nikt z nas przypadkiem nie zapomniał, jak ważny to moment dla dziennikarza i jego partnerki. Najpierw Polacy oglądali zdjęcia i nagrania wideo z urlopu w Jordanii, a dziś rano mogli obserwować publiczne czułości zakochanych w telewizji.

Ta chwila odbiła się szerokim echem w sieci, ponieważ Katarzyna Cichopek pojawiła się w studiu z wysadzanym klejnotami pierścionkiem, który wielu interpretuje jako zaręczynowy. Od dłuższego czasu nie widniał on na palcu aktorki, co budziło gorące dyskusje wśród jej fanów. Jak widać, wspólny wyjazd tylko wzmocnił uczucie "Kurzopków". Co w sumie nie powinno dziwić, gdy weźmiemy pod uwagę, że ich publiczne życie zaczęło się od odwiedzin w Izraelu.

Maciej Kurzajewski dostał szczegolne urodziny. Na liście m.in. Adam Małysz

Ktoś mógłby pomyśleć, że jak na jeden dzień wystarczy tych dowodów publicznej czułości, ale tym kimś na pewno nie jest Kasia Cichopek. Na jej Instagramie w niedzielę wieczorem pojawiło się bowiem nagranie pokazujące szereg "znanych twarzy" składających życzenia Kurzajewskiemu. Uczcić ten szczególny moment z pracownikiem TVP postanowili m.in. Adam Małysz, Sebastian Mila, Monika Pyrek, Dowborowie, Ida Nowakowska czy Dariusz Szpakowski.

Do filmiku Cichopek dorzuciła też uroczą wiadomość, pod którą zaroiło się zresztą od kolejnych komentarzy z życzeniami: "Biegnij przez życie z radością i uśmiechem! Mam nadzieję, że dotrzymam Ci kroku. Realizuj swoje plany i spełniaj marzenia, czerp z życia garściami, kolekcjonuj piękne wspomnienia i zawsze otaczaj się wspaniałymi ludźmi. Bądź szczęśliwy!". Jeden z nich należał do samego Maćka Kurzajewskiego. Dziennikarz nawet nie próbował ukrywać emocji i przyznał, że "ze szczęścia się popłakał". Pokusił się też na wyraźny dowód miłości wobec partnerki za sprawą słów: "Kasiu, kocham cię!".

Zobacz też:

internautka zakpiła z wieku Kurzajewskiego. Soczysta odpowiedź dziennikarza zwaliła ją z nóg!

Kurzajewski z gołą klatą i Cichopek w wyciętym stroju kąpielowym. Jest na co popatrzeć?

Ile na liczniku WOŚP? Kwota już robi wielkie wrażenie!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Adam Małysz | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy