Reklama
Reklama

Kurzajewski chwali się umięśnioną klatą na wakacjach. Wtóruje mu Cichopek w wyciętym stroju

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski cieszą się wspólnymi chwilami spędzonymi na urlopie w Jordanii, a ich zdjęcia i filmiki z wyjazdu są coraz śmielsze. Właśnie opublikowali nagranie, na którym widzimy m.in. ich kąpiel w Morzu Martwym. Prezenter chyba po raz pierwszy pochwalił się umięśnioną klatą!

Cichopek i Kurzajewski na romantycznym wyjeździe w Jordanii

Cichopek i Kurzajewski rzadko mają okazję pobyć sam na sam bez oglądania się na paparazzich i bez zaczepek chcących autografy fanów. Za granicą nie muszą się martwić, że ktoś zakłóci ich spokój. Dlatego też na ich twarzach rysują się szerokie uśmiechy, a para chętnie dzieli się swoim szczęściem w sieci.

29 stycznia będą razem świętować 50. urodziny Macieja Kurzajewskiego. Kasia Cichopek z pewnością szykuje dla ukochanego coś wyjątkowego. Póki co oboje rozkoszują się pięknymi widokami, lokalnym jedzeniem, kąpielami w morzu i wspólnym czasem tylko we dwoje.

Reklama

Na swoich profilach na Instagramie zamieszczają na bieżąco relację z wyjazdu. W piątek pochwalili się np. kąpielą błotną, pozując do zdjęcia wysmarowani od stóp do głów ponoć leczniczym błotem.

Kurzajewski pochwalił się umięśnioną klatą

Teraz z kolei Cichopek zamieściła filmik, który jest podsumowaniem ich kąpieli w Morzu Martwym, a także posiłkiem w hotelu z bajkowym widokiem. Podczas ujęć w morzu możemy zaobserwować niezwykle umięśnioną klatę prezentera. Wcześniej nie chwalił się takimi ujęciami.

Kurzajewski jest nie tylko związany ze sportem jako dziennikarz, ale także sam stara się dbać o formę. Jego ulubioną aktywnością jest bieganie i właśnie to trenuje na co dzień. Ma nawet za sobą udział w maratonie!

Będąc w Jordanii nie odmówił sobie popływania w Morzu Martwym, podobnie zresztą jak jego ukochana. Kasia Cichopek podczas tej czynności miała na sobie jednoczęściowy strój kąpielowy, który był mocno wycięty, dzięki czemu mogła wyeksponować biust.

Wyraźnie widać, że urlop we dwoje im służy!

Zobacz też:

Cichopek i Kurzajewski spędzili noc w nietypowym miejscu! Wybrali najdroższą opcję

Katarzyna Cichopek wyprawiła Kurzajewskiemu 50. urodziny. Zaproszono całą rodzinę, ale co z synami "Kurzaja"?

Internautka zakpiła z wieku Kurzajewskiego i Cichopek. Tak soczystej odpowiedzi ze strony dziennikarza się chyba nie spodziewała!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama