Reklama
Reklama

Cichopek i Kurzajewski ledwo wrócili do Polski, a tu taka sensacja! W tle "teściowa" Katarzyny!

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w styczniu znów nie narzekali na nudę. Tym razem wpływ na to Paulina Smaszcz miała jednak niewielki. Para postanowiła bowiem odpocząć od medialnego zgiełku i byłej żony dziennikarza z dala od Polski. Polecieli więc na kolejne wspólne wakacje, tym razem do Jordanii. Po powrocie hucznie świętowali 50. urodziny Maćka. Teraz okazuje się, że w życiu czeka ich kolejna rewolucja...

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie dają o sobie zapomnieć. Choć od publicznego potwierdzenia związku, minęło już nieco czasu, do mediów nieustannie trafiają kolejne "rewelacje" na ich temat. 

Zresztą sami zainteresowani też nieźle się do tego przyczyniają, skrzętnie relacjonując w social mediach większość szczegółów z życia codziennego. 

Ostatnio u "Kurzopków" znów działo się sporo. Zaczęło się od wyjazdu do Jordanii, czym oczywiście nie omieszkali się pochwalić, prezentując się chociażby podczas kąpieli błotnej.

Reklama

Koniec stycznia to także ważny czas dla Kurzajewskiego. 29 stycznia skończył bowiem 50 lat. Wyjazd z ukochaną to była część prezentu. 

Po powrocie do Polski nie obyło się bez hucznego świętowania. Był tort na antenie TVP, publiczne wyznanie miłości od Cichopek i osobliwe życzenia od byłej żony.

"Macieju, ponieważ nie mam szansy złożyć ci życzeń inną drogą, składam ci życzenia tutaj. Życzę ci spełnienia, dumy i szczęścia w roli ojca naszych synów i dziadka naszej wnuczki. Wielkiej miłości i założenia nowej, wspaniałej, szczerej, lojalnej rodziny, bez kłamstw, braku szacunku..." - pisała Paulina.

A Maciej faktycznie jest coraz bliżej założenia nowej rodziny z Katarzyną. Nadal problemem jest życie osobno, ale - jak dowiedział się "Super Express" - ma się to w najbliższych dniach zmienić! 

Ponoć wszystko chcą sfinalizować jeszcze przed planowanym ślubem. A w nowym domu nie zamieszkają jedynie z dziećmi Cichopek, ale i... mamą Kurzajewskiego! 

"Kasia i Maciej budują rodzinne więzi. Dzieci aktorki polubiły jej nowego partnera, spędzają razem czas. Podobnie synowie Maćka. Oni także darzą sympatią jego nową ukochaną. Szukają domu w lokalizacji, która zapewni dzieciom szybki dojazd do szkoły. Sytuacja na rynku nieruchomości nie jest najlepsza, ceny są coraz wyższe, ale wierzą, że uda im się coś znaleźć w rozsądnej cenie jeszcze przed ślubem" - zdradza informator tabloidu.

Znajomy rodziny Kurzajewskich wyjawił też, że mama Maćka jest ponoć zachwycona jego wybranką i cieszy się, że ten ułożył sobie życie u boku nowej kobiety. 

"Pani Teresa choruje, a Maciek nie chce zostawiać jej samej. Seniorka traktuje Kasię jak córkę, polubiła także przyszywane wnuki. Cieszy się, że po rozwodzie z Pauliną jej syn znalazł tak wspaniałą kobietę" - dodaje znajomy.

Początkowo para brała ponoć pod uwagę to, by zamieszkać w domu w Starej Miłosnej, gdzie mieszka Maciej z mamą, ale Katarzynie nie odpowiadają panujące tam warunki.

"Wymaga on remontu, a dodatkowo jest za daleko od szkoły i mieszkania Marcina, z którym Kasia ma naprzemienną opiekę" - donosi "Super Express".

Zobacz też:

Cichopek już nie wstydzi się tego prezentu od Kurzajewskiego! Podczas "Pytania na śniadanie" wykonała publiczny gest miłości

Cichopek zafundowała ukochanemu na 50. urodziny... taplanie się w błocie! Skusilibyście się?

Cichopek i Kurzajewski szaleją w Jordanii. Co warto wiedzieć o tym kraju?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy