Reklama
Reklama

Smaszcz z okazji urodzin Kurzajewskiego przygotowała prawdziwą bombę! Co za życzenia! Zepsuła świętowanie?

Smaszcz złożyła dość osobliwe życzenia byłemu mężowi, Maciejowi Kurzajewskiemu. Podczas gdy inni życzyli mu zdrowia, szczęścia czy sukcesów, ona nie potrafiła powstrzymać się od zgryźliwości.

Paulina Smaszcz nie mogła dłużej milczeć w sprawie romansu Cichopek i Kurzajewskiego

Kiedy pojawiły się pierwsze - niepotwierdzone wówczas jeszcze - pogłoski o romansie Macieja Kurzajewskiego i Kasi Cichopek, Paulina Smaszcz milczała w tym temacie. Po kilku miesiącach miała jednak dość trzymania języka za zębami i wylała swoje żale. Najpierw ujawniła, że jej były mąż pojechał z Cichopek do Izraela, a później poszło już z górki i nie gryzła się w język, ujawniając, że jej były mąż romansuje z Cichopek od 2019 roku. Ani on ani gwiazda "M jak miłość" nie potwierdzili jednak tych informacji.

Reklama

Byli małżonkowie toczą ze sobą bój, a w pewnym momencie do akcji wkroczyła nawet policja. Paulina Smaszcz musiała się stawić na komisariacie, by wyjaśnić, dlaczego przyszła na posesję Kurzajewskiego i rozmawiała z jego mamą.

Od tego wydarzenia minęło już trochę czasu, jednak Paulina Smaszcz nadal nie odpuszcza byłemu mężowi.

29 stycznia prezenter obchodził swoje 50. urodziny. Jego znajomi przygotowali mu niespodziankę i nagrali filmiki z życzeniami. Wśród nich znaleźli się m.in. prezenterzy TVP, a także członkowie ekipy "Pytania na śniadanie". Wszyscy bez wyjątku życzyli mu wszystkiego, co najlepsze.

Paulina Smaszcz składa osobliwe życzenia Kurzajewskiemu

Dzień później Paulina Smaszcz również postanowiła złożyć życzenia byłemu mężowi. Tyle, że zrobiła to w kąśliwy sposób, dając tym samym do zrozumienia, że wciąż ma do niego dużo żalu.

"Macieju, ponieważ nie mam szansy złożyć ci życzeń inną drogą, składam ci życzenia tutaj. Życzę ci spełnienia, dumy i szczęścia w roli ojca naszych synów i dziadka naszej wnuczki. Wielkiej miłości i założenia nowej, wspaniałej, szczerej, lojalnej rodziny, bez kłamstw, braku szacunku, pełnej wzajemnego wsparcia. 50 tka otwiera drugą połowę życia, więc życzę ci, aby uruchomiła w tobie refleksję nad sobą i przeszłością, by twoja przyszłość była dla ciebie jak najlepsza i najwspanialsza. Nasi synowie przekazali mi, że życzono tobie "drugiej młodości", a ja nie wiem czy to dla ciebie dobre, bo znam ciebie od 25 lat" - czytamy.

Postanowiła dać mu również dobre rady, o które zapewne nie prosił.

"Raczej czasu, biologii i Boga nie da się oszukać, więc raczej otwórz się na drugą połowę życia mając dokładnie tyle lat ile masz, bo przed tobą jeszcze wiele niesamowitych wydarzeń, historii, przygód, emocji i inspiracji godnych dojrzałego, doświadczonego, pełnego przemyśleń i lekcji życia 50 latka. Paulina - szczęśliwa Mama Juliana i Franka, za chwilę Babcia naszej wnuczki. Dodaję również życzenia od całej mojej poznańskiej rodziny, moich przyjaciół i mojego partnera" - napisała Paulina Smaszcz.

Jakby tego było mało, zamieściła również serię ich prywatnych zdjęć.

Fani nie rozumieją tego zachowania i sugerują, że powinna przemyśleć swoje zachowanie. Jubilat z pewnością także nie miał zbyt ciekawej miny, gdy to przeczytał...

Zobacz też:

Niewiarygodne, co Smaszcz znowu wyprawia! Za to powinna być wysoka kara

Kurzajewski chce zamieszkać z Cichopek na stałe, ale nie może. Tym razem nie chodzi o Smaszcz!

Cichopek i Kurzajewski rozprawili się ze Smaszcz. Dostała od nich list!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Smaszcz | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy