Reklama
Reklama

Ślub Cichopek i Kurzajewskiego. To będzie "Wielkie greckie wesele". Znamy szczegóły "sekretnej" ceremonii

Ślub Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego zbliża się ponoć wielkimi krokami. Okazuje się, że głośna afera skrywanego związku pary prezenterów znajdzie swój finał na jednej z greckich z wysp, gdzie kochankowie powiedzą sobie "tak". Tygodnik "Na Żywo" ujawnia szczegóły trzymanej w wielkim sekrecie ceremonii...

Jak donosi tygodnik "Na Żywo", Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podjęli ważną decyzję. Postanowili przypieczętować swój związek i chcą to zrobić w wyjątkowy sposób - sakramentalne "tak" para powie sobie na greckiej wyspie Leros.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wezmą ślub w Grecji

Zarówno Katarzyna Cichopek, jak i Maciej Kurzajewski uwielbiają podróże. To zwykle podczas wojaży miały miejsce najbardziej znaczące w ich życiu incydenty. 

Reklama

W ubiegłym roku wybrali się na 40. urodziny Kasi do Jerozolimy. Wówczas w mediach gruchnęła wiadomość, że prezenterzy "Pytania na śniadanie" są parą. Podczas ich wyprawy do Nowego Jorku dziennikarz oświadczył się aktorce. Ostatnio oboje udali się do Jordanii, gdzie świętowali 50. Macieja. Tam z kolei podjęli decyzję co do ślubu.

Leros nie jest przypadkowym miejscem. Maciej Kurzajewski, który jest prawdziwym obieżyświatem, doskonale zna tę grecką wysepkę. Był tam już kiedyś wraz ze swoją ówczesną żoną Pauliną Smaszcz. Teraz udało mu się ponoć namówić Kasię na ślub w tym uroczym i skrytym przed turystami miejscu. 

Jak dowiedział się tygodnik "Na żywo", para nie tylko wybrała miejsce ślubu, ale także termin!

"Najprawdopodobniej ceremonia odbędzie się w wakacje. Powód jest prosty, łatwiej wówczas, gdy telewizyjna machina nieco odpuszcza, racząc widzów licznymi powtórkami, wygospodarować więcej wolnego czasu" - donosi tygodnik.

Zakochanym nie pozostaje nic innego jak zacząć zapraszać gości.

Maciej Kurzajewski podarował ukochanej pierścionek

Co ciekawe, Maciej Kurzajewski jest chyba mało oryginalny. Jak donosi informator tygodnika "Na żywo", nie tylko na miejsce ślubu wybrał wyspę, którą odwiedził z byłą żoną, ale też ofiarował swojej nowej miłości pierścionek, który przypomina ten podarowany przed laty Paulinie Smaszcz

"Z tego, co wiem, Kasia dostała od niego pierścionek, bardzo podobny, a może nawet taki sam, jakim obdarował przed laty Paulinę. Co więcej, taki sam nosi też Laura, synowa Macieja, ukochana jego najstarszego syna Franka. To dzięki nim Maciek zostanie wkrótce dziadkiem".

Ślub ma być remedium na plotki?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski byli w ubiegłym roku najgorętszą parą polskiego show-biznesu. Kolejne afery związane z byłą żoną dziennikarza tylko podsyciły zainteresowanie ich romansem. Para długo nie komentowała związku. Przełom nastąpił w trakcie słynnego już wyjazdu urodzinowego do Izraela, gdy na scenę wkroczyła Paulina Smaszcz, która miała dość "wszystkich kłamstw" i kazała im się przyznać, że podróżują razem. 

Później kolejne afery na linii Kurzajewski - Smaszcz sprawiły, że o romansie prezenterów "Pytania na śniadanie" rozpisywały się media. Para liczy na to, że decyzja o ślubie uspokoi szum, jaki wokół nich panuje. 

"Oni naprawdę się kochają. Podjęli decyzję o wspólnym życiu i chcą być szczęśliwi" - podkreśla ich znajomy w rozmowie z "Na żywo".

Zobacz też:

Mama Kurzajewskiego zeznawała w sprawie najścia Pauliny Smaszcz! "Coraz częściej myśli o wyprowadzce"

Paulina Smaszcz doigrała się! Teraz ma policję na karku 

Cichopek poleciała z Kurzajewskim do Nowego Jorku. To tam poprosił ją o rękę!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski | Paulina Smaszcz
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy