Reklama
Reklama

Brad Pitt zadurzył się w "polskiej" gwieździe? Przyłapano go z Emily Ratajkowski!

Brad Pitt (58 l.) i Emily Ratajkowski (31 l.) zostali przyłapani na potajemnym spotkaniu. Czyżby szykował się kolejny głośny związek w Hollywood zaraz po Jennifer Lopez i Benie Afflecku? Te wieści mogą zaskoczyć!

Brad Pitt i Emily Ratajkowski spotykają się?

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami przedstawionymi przez portal "The News", mająca polskie korzenie supermodelka Emily Ratajkowski i hollywodzki aktor Brad Pitt urządzają sobie potajemne spotkania.

Nie ma się co dziwić. Obydwoje cieszą się obecnie wolnością i mogą sobie pozwolić na szukanie nowej miłości. Ratajkowski niedawno rozstała się z mężem z Sebastianem Bear-McClardem, który ją zdradził, a Pitt od czasu rozstania z Angieliną Jolie wciąż nie znalazł kobiety, z którą chciałby spędzić resztę życia. Co ważne, Ratajkowski nie uzyskała jeszcze formalnego rozwodu, ale wydaje się to jedynie kwestią czasu.

Reklama

"Ratajkowski, która w zeszłym miesiącu zakończyła małżeństwo z Sebastianem Bear-McClardem po plotkach o oszustwie, prawdopodobnie skorzystała z okazji na rozpoczęcie nowej romantycznej podróży z wolnym Bradem Pittem" - przekazało źródło magazynowi "OK".

Okazuje się jednak, że już jakiś czas temu zainteresował się Ratajkowski, co dało się zauważyć podczas imprez branżowych.

"Brad podkochiwał się w Emily już na imprezie oscarowej Vanity Fair w 2020 roku" - podało źródło. - "Nie byli w strefie prywatnej ani nic w tym rodzaju, ale rozmawiali z przyjaciółmi w pobliżu".

Emily Ratajkowski - rozwód

Ratajkowski poślubiła Sebastian Bear-McClarda w 2018 roku. Uroczystość odbyła się w kameralnym gronie w New York City Hall, a parze towarzyszyła jedynie garstka znajomych. Informacja o ślubie natychmiastowo obiegła media i była sporym zaskoczeniem. Niespełna dwa lata później okazało się, że małżonkowie spodziewają się dziecka. Narodziny Sylvestera Apollo były wyjątkowo ważnym wydarzeniem dla świeżo upieczonych rodziców. Niestety, nie zdołały rozwiązać wszystkich problemów, które spotkały parę.

Modelka podjęła decyzję o rozwodzie z mężem, u którego boku przeżyła cztery lata, po tym jak osoba z jej bliskiego otoczenia wyjawiła, że mężczyzna zdradzał swoją piękną żonę wiele razy.

Sprawa stała się jasna, gdy Emily została przyłapana na spacerze bez obrączki na palcu. Warto zauważyć, że dotąd nie rozstawała się z tym drobiazgiem.

Zobacz też:

Emily Ratajkowski na Dzień Psa tarza się cała nago z pupilem. Higienicznie?

Jennifer Aniston i Brad Pitt przyłapani na wakacjach! Co ich łączy?

Brad Pitt w spódnicy chwali się łydkami na premierze filmu! Udany dobór stroju?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Emily Ratajkowski | Brad Pitt
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy