Reklama
Reklama

Smutna Emily Ratajkowski na spacerze. Cały świat dowiedział się o zdradach jej męża

Wedle ostatnich informacji, Emily Ratajkowski rozstała się z mężem po tym, jak dowiedziała się, że wielokrotnie ją zdradzał. Nic dziwnego, że modelka nie jest w najlepszym nastroju. Na najnowszych zdjęciach ze spaceru gwiazda wydaje się smutna i przygnębiona.

Emily Ratajkowski rozwodzi się przez zdrady męża

Emily Ratajkowski wyszła za producenta filmowego Sebastiana Beara McClarda w 2018. Para znała się zaledwie kilka tygodni, ale byli w sobie tak zakochani, że od razu postanowili przypieczętować swoją miłość przysięgą małżeńską.

W ubiegłym roku para doczekała się synka i wszyscy myśleli, że w ich związku nadal jest sielanka.

Niestety, jak się okazuje, wybranek Emily Ratajkowski nie dotrzymał jednego z punktów przysięgi małżeńskiej, a mianowicie wierności. A przynajmniej tak twierdzą zagraniczne media, które donosiły ostatnio, że gwiazda złożyła pozew o rozwód właśnie z powodu zdrad męża.

Reklama

"Zdradzał ją, i to notorycznie" - powiedziała portalowi "Page Six" osoba z bliskiego toczenia modelki.

Smutna Emily Ratajkowski na spacerze

Sama zainteresowana unika tematu jak ognia, jednak wyraźnie widać, że przeżywa tę sytuację. Paparazzi zrobili jej zdjęcia podczas spaceru. Jej mina mówi sama za siebie - Emily Ratajkowski wyglądała na smutną i przygnębioną.

Na ostatnim zdjęciu na jej profilu na Instagramie, które pochodzi z 9 lipca, także nie ma zbyt wesołej miny. Wówczas jednak niemal nikt nie wiedział jeszcze o problemach w jej małżeństwie.

Emily Ratajkowski w sferze prywatnej przeżywa trudne chwile, ale na szczęście w zawodowej jest dużo lepiej. Wciąż może liczyć na kontrakty, a firmy zabiegają o współpracę z nią. Jej konto śledzi prawie 30 mln osób, zatem na brak propozycji z pewnością nie narzeka.

Trzymamy kciuki, aby wszystko potoczyło się po jej myśli!

Zobacz też:

Emily Ratajkowski na Dzień Psa tarza się cała nago z pupilem

Emily Ratajkowski wyprowadza psa w prześwitującej sukience

Atak na pracowników TVP

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Emily Ratajkowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama