Reklama
Reklama

Andrzej Piaseczny stracił posadę w "Tańcu z gwiazdami". Jest komentarz

Na wiosnę w telewizji Polsat pojawi się długo wyczekiwany show - Taniec z Gwiazdami. To już 14. edycja tego programu. W składzie jury nastąpią liczne zmiany. Znamy już pierwszych uczestników, a kto będzie ich oceniał? Wiemy na pewno, że skład jury ulegnie dużym zmianom.

Kto w jury programu "Taniec z Gwiazdami 14"?

Pod koniec grudnia 2023 roku pojawiły się plotki, że skład jury tanecznego show drastycznie się zmieni. Jak dowiedział się Pomponik, na fotelach nie zasiądą już prawdopodobnie: Andrzej Grabowski, Michał Malitowski i... Andrzej Piaseczny.

Wokalista był wielokrotnie zapraszany przez telewizję Polsat do udziału w "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Nie widział się jednak w roli uczestnika. Gdy pojawiła się możliwość oceniania innych, Andrzej Piaseczny od razu przystał na tę propozycję. Jurorem show był przez ostatnie dwa lata. 

Reklama

Czy Iwona Pavlović zachowa posadę jako jurorka "Tańca z Gwiazdami"? To zapewne okaże się wkrótce.

Pożegnanie Andrzeja Pisecznego w Tańcu z Gwiazdami

Jak dowiedział się Pomponik, to nie "zwolnienie z hukiem" czego dopatrują się internauci, a raczej brak chęci przedłużenia umowy. Andrzej Piaseczny ma sporo zobowiązań, nie tylko związanych z telewizją. Dwuletnia przygoda z programem to tylko przystanek na mapie jego dokonań.

Jak się dowiedzieliśmy, stacja Polsat przesłała jurorowi bukiet oraz podziękowania za współtworzenie programu. Wbrew krążącym wokół tego tematu plotkom, managerka Andrzeja Piasecznego powiedziała w rozmowie z portalem WP:

"Nikt nas nie wyrzucił, nikt nas nie zwolnił. Z formalnego punktu widzenia Andrzej był jurorem na mocy umowy, obowiązującej na jeden sezon. Podpisaliśmy ją raz, podpisaliśmy drugi. A tym razem nikt nas nie zaprosił, a nie mamy zwyczaju zabiegania o tego typu propozycje - mamy ich sporo."

Sam Andrzej Piaseczny postanowił wypowiedzieć się na temat odejścia:

"Pięknie dziękuję za tę wyjątkową przygodę. Z przyjemnością będę oglądał nowe sezony życząc uczestnikom, jurorom, Polsatowi, a przede wszystkim widzom pysznej zabawy!" - powiedział Andrzej Piaseczny.

Zaraz po tym, na oficjalnym profilu społecznościowym programu pojawiły się wpisy od fanów piosenkarza, którzy są zrozpaczeni jego odejściem. Dla nich mamy kilka słów pocieszenia. Andrzej wrócił do trasy koncertowej "Jeszcze zanim Święta", ale to już ostatnie koncerty tej trasy. Będziecie mogli go zobaczyć we Wrocławiu, Stęszewie, Drzewicy i Bielsku-Białej.

Kto zawalczy w tym roku o Kryształową Kulę?

Jak dowiedział się nieoficjalnie Pomponik, na parkiecie będziemy mogli podziwiać; aktorkę Małgorzatę Ostrowską-Królikowską, lekkoatletę Adama Kszczota i aktora Aleksandra Mackiewicza.

Na program Taniec z Gwiazdami zapraszamy do telewizji Polsat już na wiosnę! A Wy śledźcie nasz serwis, będziemy Was informować na bieżąco!

Zobacz więcej:

"Taniec z gwiazdami": Sensacja przed nową edycją. Ostrowska-Królikowska podjęła decyzję 

To już oficjalne. Polsat podjął decyzję w sprawie Andrzeja Piasecznego w "Tańcu z gwiazdami"

Ewa Szabatin zszokowała wyznaniem, że nie chce mieć dzieci

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy