Reklama
Reklama
Tylko u nas

Sensacyjne przecieki przed nową edycją "Tańca z gwiazdami". Nie do wiary, kto teraz wystąpi

Małgorzata Ostrowska-Królikowska (59 l.) znajdzie się w gronie gwiazd, które wiosną tego roku zawalczą o Kryształową Kulę na parkiecie „Tańca z gwiazdami” – dowiedział się nieoficjalnie Pomponik. Aktorka kocha taniec, a jej udział w programie byłby z pewnością wspaniałym ukłonem w stronę męża, który przez lata związany był z innym hitowym programem Polsatu...

Małgorzata Ostrowska-Królikowska kilka miesięcy temu dawała do zrozumienia, że chce poprawić swoją kondycję. Jak twierdziła wówczas osoba związana z produkcją serialu, w którym gra aktorka, kreowana przez nią postać postanowiła rozpocząć regularne treningi i wdrożyć plan dietetyczny. 

Przy okazji Ostrowska-Królikowska uznała, że może to być dobry pomysł do zastosowania również w jej życiu prywatnym. 

W związku z postanowieniem, na plan serialu „Kurierzy” został zaproszony Qczaj. W rozmowie z „Super Expressem” wyznał:

Reklama

„Mój wątek zaczyna się od omówienia treningu z panią Basią. Mogę również uchylić rąbka tajemnicy, że właśnie skończyłem nagrywać nową linię treningową, kończymy też pracę nad planami żywieniowymi dla – jak ja to nazywam kobiet „dojrzewających”, takich jak pani Basia, więc życie przenika się z serialową fikcją”. 

Małgorzata Ostrowska-Królikowska idzie do "Tańca z gwiazdami"

Niewykluczone, że decyzja Małogorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej o udziale w 27. edycji „Tańca z gwiazdami” może mieć związek właśnie z wprowadzanymi zmianami w stylu życia. Ostatecznie na parkiecie tanecznego show dochodziło to wielu spektakularnych metamorfoz i dogłębnych przemian, zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych. 

Kinga Rusin, Anna Nowak-Ibisz i Aneta Zając odzyskiwały w programie zaginioną kobiecość po bolesnych rozstaniach, a rekordziści w chudnięciu potrafili wypocić w „Tańcu z gwiazdami” nawet po kilkanaście kilogramów. To właśnie taneczne treningi zainicjowały metamorfozę Karoliny Szostak przed 10 laty

Aktorka kocha taniec, a do tego jej serialową córkę w "Klanie" gra Agnieszka Kaczorowska, która w "Tańcu z gwiazdami" przez lata pełniła rolę trenerki. Aktorka z pewnością będzie mogła liczyć na jakieś cenne wskazówki. 

Udział Małgorzaty będzie także ukłonem dla ukochanego męża. Choć zmarły przed laty Paweł Królikowski nie dał się namówić na udział w tanecznym show, z pewnością mógłby liczyć na tysiące głosów od widzów. Wybrał za to fotel jurorski w innym bijącym rekordy popularności show Polsatu, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Nowy kolega Małgorzaty, Qczaj też zresztą ma za sobą udział w "Tańcu w gwiazdami". Wiosną 2019 roku, w parze z Pauliną Biernat zajął 7. miejsce w 22. edycji. 

Czy Małgorzata Ostrowska-Królikowska okaże się gwiazdą parkietu? Dowiemy się już niebawem…

Zobacz też:

Schudła 10 kg i wciąż młodnieje w oczach! Usunęła z diety jeden składnik


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy