Reklama
Reklama

Andrzej Piaseczny planuje ślub z partnerem. Ma wielkie marzenie

Andrzej Piaseczny ma dziś powód do radości. Wokalista 6 stycznia obchodzi 53. urodziny. Okazuje się jednak, że z tej okazji porzucił dawne zwyczaje i skupił się na świętowaniu inaczej niż do tej pory. Tak czy siak, wciąż nie porzucił swojego marzenia o pobraniu się z partnerem, z którym obecnie mieszka. Z najnowszych informacji wynika, że poczynił już wstępne ślubne plany.

Piaseczny obchodzi urodziny. W tym roku zrezygnował z imprezy w Warszawie

Andrzej Piaseczny dzięki swoim umiejętnościom wokalnym zyskał rozgłos w całym kraju, podbijając serca wielu kobiet. Szybko doczekał się sławy i wszystkich, idących za nią benefitów, z których niekiedy skwapliwie korzystał.

Znalazł znanych znajomych, którzy stali się dla niego przyjaciółmi. Chętnie zapraszał ich na swoje przyjęcia, wierząc, że może liczyć na ich sympatię i dyskrecję. Wszystko skończyło się, gdy podczas jego 50. urodzin do sieci trafiło nagranie wykonane przez Nergala, na którym słychać jak jubilat i inni celebryci dyskutują ze sobą bez żadnych zahamowani, uciekając się nawet do wulgaryzmów.

Reklama

Wideo stało się prawdziwą sensacją i szybko obiegło media, a reputacja wokalisty znacząco spadła. Od tamtego momentu muzyk z większą ostrożnością dobierał znajomych i zapraszając ich na przyjęcia zastrzegał, że muszą oddać telefony. Wszystko po to, by zapobiec ponownej wpadce.

Okazuje się jednak, że w tym roku zrezygnował z wielkiej fety, którą zwykle organizował w Warszawie. Jedna z zaprzyjaźnionych z nim wokalistek ujawniła, co skłoniło go do zmiany zdania:

"Nie wybieram się tym razem do niego na przyjęcie, bo Andrzej jest w trasie koncertowej i urodzinowe party będzie daleko od Warszawy. Ale jak zwykle zadzwonię do niego z życzeniami - wyjawiła ShowNews znajoma muzyka Majka Jeżowska, która często gościła na jego przyjęciach.

Andrzej Piaseczny jest bardzo przywiązany do swojej mamy, z którą nadal mieszka pod jednym dachem. Wspólnie z nią zwykle obchodzi swoje urodziny, a wszystko dlatego, że ich daty urodzenia dzielą jedynie dwa dni. Z tej okazji najczęściej sumują świeczki na torcie i wspólnie świętują.

"Gdyby te wszystkie fajne rzeczy zadziały się, kiedy miałem 20 lat, nie umiałbym ich skonsumować. Mam charakter, nad którym musiałem długo pracować. Żeby przyjmować dobre słowa, żeby odnaleźć swoją wartość. Długo tego nie miałem, ale lubię smakować życie" - opisywał w DDTVN.

Andrzej Piaseczny już planuje ślub. Czeka na zmiany w prawie

Andrzej Piaseczny nie ukrywa, że myśli o ślubie ze swoim partnerem, z którym jest bardzo szczęśliwy. Ma jednak nadzieję na to, że doczeka momentu, w którym w Polsce śluby osób tej samej płci będą dozwolone przez prawo.

"Nie chciałbym się uciekać do kruczków, sposobów. Jeśli za mojego życia będzie to możliwe w Polsce, mogę obiecać, że będę pierwszy" - mówił piosenkarz we "Wprost" w 2022 roku.

Chociaż na ten moment nic się w tej sprawie nie zmieniło, można przypuszczać, że na ceremonii może pojawić się mama wokalisty, która jest dumna z tego, jakim człowiekiem się stał.

Zobacz też:

Andrzej Piaseczny stracił posadę w "Tańcu z gwiazdami". Jest komentarz

"Taniec z gwiazdami": Sensacja przed nową edycją. Ostrowska-Królikowska podjęła decyzję 

To już oficjalne. Polsat podjął decyzję w sprawie Andrzeja Piasecznego w "Tańcu z gwiazdami"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Piaseczny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy