Reklama
Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak szczerze o Miszczaku. Nawet się z nim nie pożegnała!

Agnieszka Woźniak-Starak (44 l.) nie gryzła się w język podczas spotkania z prasą. Gwiazda wyznała przed kamerą, jak wyglądało pożegnanie pracowników stacji z Edwardem Miszczakiem, który przez wiele lat pełnił rolę dyrektora programowego TVN. Obyło się bez imprezy i ciepłych uścisków? Znamy powody tej decyzji!

Woźniak-Starak nie pożegnała się z Miszczakiem?

Agnieszka Woźniak-Starak ujawniła kulisy odejścia Edwarda Miszczaka ze stacji TVN. Okazuje się, że współpracownicy nie urządzili dla wieloletniego kolegi przyjęcia pożegnalnego, które mogłoby stanowić idealne zwieńczenie jego kadencji trwającej nieprzerwanie od 1997 roku. Podobne przedsięwzięcia mogły zostać pominięte, bo show biznes jest mały i gwiazdy wciąż trafiają na siebie na różnych imprezach. Agnieszka Woźniak-Starak nie ma więc żalu o to, że w żaden sposób nie "odprawiła" Miszczaka.

Reklama

"My tak naprawdę nie mieliśmy okazji się pożegnać i się nie pożegnaliśmy, bo się czasami gdzieś na imprezach spotkamy. Nie było jakiegoś spektakularnego pożegnania. Przynajmniej ja nie brałam udziału. Nie ma potrzeby żegnania Edwarda, bo on jest, pracuje w innej stacji, robi swoje. Myślę, że będzie to dalej robił tak samo dobrze, jak tutaj" - mówiła Agnieszka Woźniak-Starak w rozmowie z Plotkiem.

Gwiazda TVN nie ukrywa, że Polsat tworzy świetne programy, a potencjał kreatywny Miszczaka może zaowocować wieloma dobrymi programami. Zauważa jednak, że TVN nie odstaje zbytnio od konkurencyjnego Polsatu.

"Myślę, że obie stacje robią świetne programy. To są bardzo dobre komercyjne telewizje. To jest taka zdrowa konkurencja, bardzo inspirująca. Nie myślę o tym w tych kategoriach czy ktoś kogoś przegoni, tylko dobrze jest mieć fajną konkurencję. To zawsze jest duża motywacja do pracy" - dodała.

Myślicie, że inni pracownicy stacji też tak na to patrzą?

Agnieszka Woźniak-Starak - kariera

Agnieszka Woźniak-Starak urodziła się 15 kwietnia 1978 roku w Warszawie. Tuż po ukończeniu liceum postanowiła, że chce rozwinąć skrzydła w dziennikarstwie. Udała się na studia i z powodzeniem obroniła licencjat, by później wyspecjalizować się także w dziennikarstwie radiowym.

Pierwsze kroki w branży telewizyjnej stawiała u publicznego nadawcy, lecz w 2013 roku rozpoczęła współpracę z Grupą TVN, dla której od dwóch lat prowadzi program śniadaniowy,  występując u boku Ewy Drzyzgi.

Agnieszka Woźniak-Starak - małżeństwo zakończone tragedią

Woźniak-Starak długo szukała tego jedynego. Po rozwodzie ze swoim pierwszym mężem Adamem Badziakiem związała się z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Wydawało się, że wreszcie odnalazła upragnione szczęście i tego, kto zawsze będzie przy niej trwał. Para wyglądała na wyjątkowo zgraną, radosną i zakochaną. Niestety, w 2019 roku producent filmowy zmarł w wyniku wypadku, który miał miejsce na Mazurach.

Śmierć męża sprawiła, że Agnieszka wycofała się z show biznesu, by powrócić na salony po "dojściu do siebie". Od czasu wypadku gwiazda pieczołowicie dba o swoją prywatność i rozmawia z mediami jedynie na tematy związane z pracą w telewizji. Wdała się w kolejny związek, ale niewiele wiadomo o jej wybranku.

Zobacz też:

Woźniak-Starak czekała na niego całe życie: "Mam totalną obsesję na jego punkcie"

Celebryci spod znaku Barana. Lady Gaga i Agnieszka Woźniak-Starak mają wiele wspólnego?

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała ogród. "Jest tego tyle, że rozważam otwarcie straganu"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edward Miszczak | Agnieszka Woźniak-Starak
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy