Reklama
Reklama

Woźniak-Starak czekała na niego całe życie: "Mam totalną obsesję na jego punkcie"

Agnieszka Woźniak-Starak (44 l.) z przytupem zakończyła wakacje. Prezenterka nie ukrywa, że jest wielką miłośniczką zwierząt, a w jej domu schronienie znalazło dużo czworonogów. Teraz 44-latka spełniła kolejne marzenie i zrealizowała swój plan! Na kogo tyle czekała?

Agnieszka Woźniak-Starak na brak zajęć nie może narzekać. Pracuje w telewizji, prowadzi program "Dzień dobry TVN", pojawia się na branżowych wydarzeniach i imprezach, a także ma czas dla swoich pupili.

44-latka nie ukrywa, że jest miłośniczką zwierząt. Niedawno zachwycała się psem Michała Szpaka. Sama opiekuje się kilkoma czworonogami, ale od dawna marzyła jeszcze o koniu.

Reklama

Teraz jej życzenie udało się spełnić!

Woźniak-Starak czekała na niego całe życie. W końcu go ma!

Agnieszka Woźniak-Starak w rozmowie z tabloidem przyznała, że od kilku lat myślała o zakupie konia. Jednak znalezienie odpowiedniego zwierzęcia nie było wcale takie łatwe.

"Czekałam na konia mojego życia. Planowałam to od paru lat, ale to nie jest, że wchodzisz do salonu samochodowego, wybierasz konia, tylko to jest żywa istota, ją musisz poczuć, musisz się z nią polubić, musisz złapać chemię z tym zwierzęciem. Miałam różne podejścia i tak trochę ten temat zostawiłam i właśnie jak coś odpuścisz, to wtedy staje się cud. Ja na tego mojego konia trafiłam właśnie teraz.  Śmieję się, że mam totalną obsesję na jego punkcie. Zajmuje on wszystkie moje myśli i bardzo chciałabym być z powrotem w stajni" - przyznała w rozmowie z "Plotkiem".

W opiece będzie jej pomagać jej koleżanka Karolina Ferenstein-Kraśko, która posiada stadninę w Gałkowie.

"Będzie mieszkał na Mazurach, to będzie jego główna siedziba, u Karoliny Ferenstein-Kraśko, więc będzie miał bardzo dobrą opiekę" - przyznała w tej samej rozmowie.

Przy okazji dziennikarka pochwaliła się zdjęciem ze stadniny.

Agnieszka Woźniak-Starak: wiek, kariera

Agnieszka Woźniak-Starak urodziła się 15 kwietnia 1978 roku w Warszawie. Ukończyła dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Zdobyła także licencjat w zakresie dziennikarstwa radiowego w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych w Warszawie.

W 2013 roku rozpoczęła współpracę z Grupą TVN, dla której prowadziła program "Dzień Dobry TVN".

Zobaczcie również:

Woźniak-Starak zachwycona towarzyszem Szpaka! To z nim przyszedł do programu

Celebryci spod znaku Barana. Lady Gaga i Agnieszka Woźniak-Starak mają wiele wspólnego?

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała ogród. "Jest tego tyle, że rozważam otwarcie straganu"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Woźniak-Starak
Reklama
Reklama
Reklama