Reklama
Reklama
Tylko u nas

Adam Boguta w "Love Island. Wyspa miłości". Ludzie mają go za narcyza? [POMPONIK EXCLUSIVE]

Fani programu "Love Island. Wyspa miłości" obejrzeli już pierwszy odcinek show. W gronie uczestników, którzy zawitają do programu już w dzisiejszym odcinku, znajdzie się m.in. Adam Boguta (27 l.). Kim jest tajemniczy chłopak?

Karolina Gilon pokazała wnętrze willi z "Love Island. Wyspa miłości"

Karolina Gilon jakiś czas temu zaprosiła nas do willi uczestników programu "Love Island. Wyspa Miłości" i oprowadziła po pięknych wnętrzach. Gospodyni zaprezentowała wspaniałe pomieszczenia m.in. nowoczesną i ogromną kuchnię, basen, w którym można zakochać się od pierwszego wejrzenia oraz bar, gdzie uczestnicy spędzą wiele wieczorów. Dom robi ogromne wrażenie!

"Love Island. Wyspa Miłości": kim jest Adam Boguta?

Jednym z uczestników "Love Island. Wyspa miłości", który już dziś dołączy do programu, jest Adam. Od prawie 10 lat mieszka w Warszawie i zajmuje się produkcją muzyczną oraz prowadzi eventy jako DJ. Skończył dwie szkoły muzyczne i jest multiinstrumentalistą.

Reklama

Pasja stała się jego pracą i doskonale łączy te dwa ogniwa, łącząc przyjemne z pożytecznym. Lubi siebie za to, że zawsze myśli pozytywnie i czuje , że daje ludziom dobrą energię. Z nim się nie można nudzić. Nie udaje i nie okazuje fałszywej sympatii. Czasem ma wrażenie, że ludzie mylnie go odbierają jako "narcyza" i zbyt pewnego siebie flirciarza.

Ma za sobą dwa poważne związki, ale nie poddaje się i wciąż szuka miłości. W związku jest lojalny, szczery i oddany. Jest mocno zaangażowany w relacji. Lubi kobiety starsze. Ważne jest dla niego to, aby kobieta miała pasję i była pozytywnie nastawiona do życia.

Jego największym wsparciem są rodzice. Ma sześcioro rodzeństwa i został wychowany w kochającej się rodzinie pełnej szacunku.

Gdzie oglądać "Love Island. Wyspa miłości"?

Jesteście ciekawi, ile serc zdobędzie Adam? Nie zawahajcie się sprawdzić! "Love Island. Wyspa miłości" można oglądać od 27 lutego od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godzinie 21:00 w Czwórce!

Czytaj też:

Gorące emocje w pierwszym odcinku "Love Island". Niespodziewanie Wiki odbiła Agacie Wojtka!

Znamy wszystkich uczestników Love Island. Zapowiada się gorące show [ZDJĘCIA]

Wiktoria nieźle namiesza w "Love Island. Wyspa miłości". Poznajcie piękną 24-latkę

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: TV4 | "Love Island" | Polsat
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy