Reklama
Reklama

Wiktoria nieźle namiesza w "Love Island. Wyspa miłości". Poznajcie piękną 24-latkę

Fani programu "Love Island. Wyspa miłości" mają już za sobą pierwszy odcinek, w którym działo się całkiem sporo. Prócz pięciu uczestniczek oraz pięciu uczestników do willi wkroczyła Wiktoria Kowalczyk, która z pewnością nieźle namiesza w show.

"Love Island. Wyspa Miłości": Karolina Gilon oprowadziła nas po willi uczestników

Karolina Gilon jakiś czas temu zaprosiła nas do willi uczestników programu "Love Island. Wyspa Miłości" i oprowadziła po pięknych wnętrzach. Gospodyni zaprezentowała ogromną kuchnię, basen, siłownię oraz bar. Dom robi ogromne wrażenie i z pewnością zaspokoi potrzeby wszystkich uczestników.

"Love Island. Wyspa Miłości": kim jest Wiktoria Kowalczyk?

Wiktoria Kowalczyk ma 24 lata. Od 10 lat mieszka w Irlandii Północnej. Nie chce wracać do Polski, jednak jeśli znalazłaby tu miłość, rozważyłaby przeprowadzkę. Dziewczyna kocha podróżować. Mieszkała na Bali i Ibizie. Bardzo lubi ćwiczyć na siłowni i mieć zadbaną sylwetkę.

Reklama

Jest optymistyczną kobietą, która szuka nowych i interesujących znajomości. Do tej pory szukała mężczyzny poza granicami Polski, jej udział w show może sprawić, że w końcu pozna jakiegoś przystojnego Polaka.

"Love Island. Wyspa Miłości": jaki jest wymarzony partner dla Wiktorii Kowalczyk?

Wymarzonym mężczyzną Wiktorii jest opiekuńczy oraz empatyczny. Najlepszy byłby brunet z niebieskimi oczami. Według niej wygląd jest istotny, jednak nie najważniejszy.

"Love Island. Wyspa miłości" można oglądać od 27 lutego od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godzinie 21:00 w Czwórce!

Zobacz też:

"Love Island. Wyspa Miłości": Wiemy, kim jest nowa uczestniczka. To prawdziwa petarda!

Love Island Znamy kolejnego uczestnika show. To Wojtek Szulczewski z Berlina

Uczestnik "Love Island" wywołał poruszenie! Chciałby iść na randkę ze... znanym piłkarzem!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island" | Karolina Gilon | TV4
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy