Reklama
Reklama
Tylko u nas

Love Island Znamy kolejnego uczestnika show. To Wojtek Szulczewski z Berlina

7. sezon "Love Island. Wyspa Miłości" już 27.02 pojawi się na antenie Czwórki. W show zobaczymy atrakcyjne singielki oraz singli, którzy będą szukać miłości w pięknej willi. Czy komuś się uda? Tego dowiemy się niebawem. Przedstawiamy kolejnego uczestnika kultowego show. Poznajcie Wojtka Szulczewskiego.

Love Island zasady programu

Do luksusowej willi wprowadzają się piękne kobiety oraz przystojni mężczyźni. To właśnie tam będą szukać swojej drugiej połówki. Do "wygrania" jest nie tylko miłość, ale również ogromne pieniądze. Reality show "Love Island. Wyspa miłości" emitowane jest od 2019 roku, siódma edycja pojawi się na antenie Czwórki już 27 lutego.

Każda edycja programu rozpoczyna się od przedstawienia dziesięciu uczestników (pięciu kobiet oraz pięciu mężczyzn). W każdym odcinku pojawiają się nowi domownicy, których celem jest "zdobycie" czyjejś drugiej połówki. Obecni uczestnicy stają przed decyzją, czy chcą sparować się z kimś innym. W willi nikt nie może być samotny, dlatego osoby bez pary opuszczają program.

Reklama

Czytaj także: Znamy pierwszą uczestniczkę Love Island. To prawdziwa petarda!

Love Island: Kim jest nowy uczestnik Wojtek Szulczewski

Wojtek Szulczewski ma 24 lata i na co dzień mieszka w Berlinie, z zawodu jest mechanikiem maszyn budowlanych. Sam o sobie mówi, że jest bardzo pozytywną osobą, otwartą na świat i ludzi. Uważa, się za romantyka, wie jak dbać o kobietę i spełniać jej potrzeby. Z łatwością flirtuje z dziewczynami, które cenią w nim pewność siebie, pozytywne nastawienie do życia. Stanie też rycersko w obronie kobiety, jeśli ta nie zostanie dobrze potraktowana przez innych. Relacje rodzinne są dla niego bezcenne. Rodzice z trzydziestoletnim stażem małżeńskim są dla niego wzorem.

Przy swoim boku widziałby dziewczynę ciepłą, rodzinną, bezkonfliktową i koniecznie pozytywną.

Wojtek przeżył wpadek samochodowy, z którego wyszedł cało. Ta sytuacja uświadomiła mu jak bezcenne jest życie, i że należy cieszyć się każdym dniem.

"Love Island. Wyspa Miłości": kiedy i gdzie oglądać?

"Love Island. Wyspa Miłości" to niekwestionowany hit. Fani formatu z pewnością nie mogą doczekać się 7. sezonu programu. Jak potwierdził dyrektor programowy Telewizji Polsat, Edward Miszczak, "Love Island" będzie emitowany na antenie telewizyjnej Czwórki. Będziecie oglądać?

Czytaj także:

Gilion nie byłaby w stanie wybaczyć zdrady! Znamienne słowa gwiazdy

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Polsat | TV4 | "Love Island"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy