Reklama
Reklama
Tylko u nas

"Love Island. Wyspa Miłości": Wiemy, kim jest nowa uczestniczka. To prawdziwa petarda!

7. sezon "Love Island. Wyspa Miłości" już niedługo pojawi się na antenie Czwórki. W show zobaczymy atrakcyjne singielki oraz singli, którzy będą szukać miłości w pięknej willi. Czy komuś się uda? Tego dowiemy się niebawem. Na razie poznaliśmy pierwszą uczestniczkę show. Poznajcie Agnieszkę Tomczyk.

"Love Island. Wyspa Miłości" - na czym polega program?

Do luksusowej willi wprowadzają się piękne kobiety oraz przystojni mężczyźni. To właśnie tam będą szukać swojej drugiej połówki. Do "wygrania" jest nie tylko miłość, ale również ogromne pieniądze. Reality show "Love Island. Wyspa miłości" emitowane jest na od 2019 roku.

Każda edycja programu rozpoczyna się od przedstawienia dziesięciu uczestników (pięciu kobiet oraz pięciu mężczyzn). W każdym odcinku pojawiają się nowi domownicy, których celem jest "zdobycie" czyjejś drugiej połówki. Obecni uczestnicy stają przed decyzją, czy chcą sparować się z kimś innym. W willi nikt nie może być samotny, dlatego osoby bez pary opuszczają program.

Reklama

"Love Island. Wyspa Miłości": kim jest nowa uczestniczka programu?

Agnieszka Tomczyk to pierwsza uczestniczka programu "Love Island. Wyspa Miłości". Jak czytamy w oficjalnym komunikacie prasowym Polsatu, kobieta ma 21 lat. Obecnie nie pracuje i korzysta z uroków życia. W przyszłości chce otworzyć własną firmę.

Ma optymistyczne usposobienie, dlatego lubi zarażać ludzi pozytywną energią. 21-latka jest troskliwa i bardzo opiekuńcza. Według niej samej jest świetnym materiałem na żonę. Jej wymarzony mężczyzna jest przystojnym oraz zabawnym bad boyem, który wyróżnia się szczerością oraz uczuciowością. Agnieszka lubi, gdy jej partner jest od niej starszy. Z kolei nie przepada, gdy jej wybranek nadużywa komplementów.

Tomczyk interesuje się żeglarstwem, psychologią oraz modą. Jej życiowe motto to: "Wszystko, co piękne i prawdziwe wynosi się z cierpienia".

"Love Island. Wyspa Miłości": kiedy i gdzie oglądać?

"Love Island. Wyspa Miłości" to niekwestionowany hit. Fani formatu z pewnością nie mogą doczekać się 7. sezonu programu. Jak potwierdził dyrektor programowy Telewizji Polsat, Edward Miszczak, "Love Island" zostanie wyemitowany na antenie telewizyjnej TV4.

Zobacz też:

Gilion nie byłaby w stanie wybaczyć zdrady! Znamienne słowa gwiazdy.

Eve Gale w białej sukience zachwyciła wszystkich. Patrzyli tylko na jej dekolt.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island" | Polsat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy