Reklama
Reklama

Znamy wszystkich uczestników Love Island. Zapowiada się gorące show [ZDJĘCIA]

Już 27.02 o godzinie 21:00 premiera nowej edycji randkowego reality show „Love Island. Wyspa miłości” w Czwórce. Przez kilka tygodni – od poniedziałku do piątku i w niedziele o godz. 21:00 – na antenie Czwórki będzie można śledzić losy "Islanderów", którzy spędzą czas na poznawaniu siebie, randkowaniu, budowaniu relacji, aby wreszcie spotkać tę jedyną osobę. Towarzyszyć im będzie prowadząca – Karolina Gilon.

Na Wyspie miłości zamieszkają piękni i spragnieni uczuć single z różnych zakątków Polski i nie tylko, osoby o różnych temperamentach, różnych pasjach i zawodach - znajdzie się wśród nich miłośniczka motoryzacji z dwoma fakultetami, pasjonatka mody, agentka nieruchomości, a także były reprezentant Polski i wielokrotny mistrz kraju w badmintonie, trener boksu czy mechanik.

Love Island - gdzie mieszkają uczestnicy

Mieszkańcy nowej willi, która będzie scenerią niejednej miłosnej historii, będą mieć do dyspozycji m.in. malowniczy ogród, basen, siłownię czy przestronny taras ze strefą do "chillowania". Najważniejszym miejscem jest jednak Krąg Ognia, gdzie będą podejmowane kluczowe dla wszystkich uczestników Love Island decyzje. 

Reklama

W relacjach tworzących się par zamieszanie wprowadzać będą pojawiający się sukcesywnie nowi mieszkańcy willi, a podczas niespodziewanych przeparowań uczestnicy decydować będą, czy pozostaną w dotychczasowych związku czy wybiorą nowy. W podjęciu decyzji pomocne będą gry i zabawy, pozwalające wyspiarzom lepiej poznać się nawzajem, a osoby, które pozostaną bez partnera, opuszczą program.

Love Island co się będzie działo?

W finale o wygraną walczyć będą pary, jakie zaskarbią sobie największą sympatię widzów, którzy za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej przez cały sezon będą mogli wpływać na to, co dzieje się w programie, a na koniec w głosowaniu wyłonią zwycięzców programu.

Co kryje nowa willa? Jak uczestnicy odnajdą się w jej pięknych przestrzeniach? Czy bajkowa sceneria i andaluzyjskie klimaty rozpalą emocje nowych Islanderów? Wyspa Miłości będzie odkrywać swoje tajemnice już od 27.02 na antenie Czwórki.

Poznajcie wszystkich uczestników siódmej edycji Love Island


AGATA PAŹ
Wiek: 29 lat
Miejsce zamieszkania: Warszawa
Zawód: Stylistka rzęs i brwi


Agata w Warszawie mieszka od kilku lat i prężnie prowadzi swój salon beauty. Stylizacja rzęs i brwi, wizaże są jej pasją i dlatego w pracy spędza bardzo dużo czasu. Jest pewną siebie ekstrawertyczką, odważną na zmiany, czasami ze skłonnością do ryzyka. 

Umie postawić granice, więc twardo stąpa po ziemi. Zawsze optymistyczna, pogodna i potrafiąca budować dobre relacje z ludźmi. Ma za sobą kilka poważnych związków i wie czego dzisiaj oczekuje od przyszłego partnera. Lubi gdy mężczyzna jest dobrze zbudowany, optymistyczny i opiekuńczy. Chciałaby, aby ją motywował. Razem ze swoim partnerem mogłaby zdobywać świat, realizować wspólne marzenia. Mama Agaty jest jej przyjaciółką. Ich relacja jest bardzo dobra. 

AGNIESZKA TOMCZYK
Wiek: 21 lat
Miejsce zamieszkania: GDAŃSK
Zawód: Projektantka mody

Agnieszka obecnie nie pracuje i korzysta z uroków życia. Jej pasją jest projektowanie mody i stawia w tym kierunku pierwsze kroki. W przyszłości planuje założyć własną firmę. Jest optymistką, która zaraża ludzi pozytywną energią. Jest troskliwa i bardzo opiekuńcza w stosunku do bliskich. 

Uważa, że jest świetnym materiałem na żonę. Jej wymarzony mężczyzna to przystojny, zabawny bad boy, którego będzie wyróżniać szczerość i uczuciowość. Lubi mężczyzn starszych, którzy są zdecydowani i nie nadużywają komplementów. Kocha wodę i wszystko co z nią związane. Interesuje się żeglarstwem, psychologią, a także modą. Jej motto życiowe to: " Wszystko co piękne i prawdziwe wynosi się z cierpienia." 

ALICJA OSTROUCH
Wiek: 26 lat
Miejsce zamieszkania: GDAŃSK
Zawód: Agentka nieruchomości


Alicja to zdecydowana, szczera i lojalna osoba. Życzy wszystkim takiej przyjaciółki, jaką ona jest dla swoich bliskich. Ma własne zdanie i mało ją obchodzi co o niej myślą. Jest opanowana, ale traci cierpliwość gdy w domu panuje nieporządek. Ma dużą rodzinę, ale najsilniejsze więzi łączą ją ze starszą siostrą. 

W związku jest dobrą partnerką, która dba o mężczyznę często kosztem własnych potrzeb. Lubi starszych facetów, dojrzałych i opiekuńczych. Jej partner musi być materiałem na męża, który w swoich planach ma założenie rodziny. Alicja spełnia się zawodowo, lubi swoją pracę. Oprócz nieruchomości, z którymi na co dzień jest związana interesuje się wizażem. Siłownię odwiedza wtedy, gdy ma gorszy dzień. 

KINGA RAFALSKA
Wiek: 28 lat
Miejsce zamieszkania: Bydgoszcz
Zawód: Rejestratorka medyczna

Kinga jest pewną siebie, szczerą romantyczką. Lubi swoją szaloną i spontaniczną naturę. Przyjaciele wiedzą, że zawsze mogą na nią liczyć. Zawodowo chciałaby się związać z branżą ślubną i zostać konsultantką ślubną. Rodzina jest dla niej bardzo ważna. Ma liczne rodzeństwo, z którym utrzymuje dobre relacje. Z mamą jest mocno związana. 

Z poprzednich związków wyciągnęła lekcje i dzisiaj szuka dojrzałej, mądrej relacji. Kinga jest lojalna i oddana wobec partnera, ale jej temperamentny charakter nie daje usiedzieć w miejscu. Lubi mężczyzn wysokich, dobrze zbudowanych, zaradnych i opiekuńczych. Nie akceptuje zaborczości. 

KLAUDIA SZPONAR
Wiek: 25 lat
Miejsce zamieszkania: Lublin
Zawód: Logistyk

Kinga otrzymała dwa tytuły magistra i jak twierdzi wiedza, którą zdobyła na studiach jest bezcenna. Ale czuje, że jej powołaniem jest życie za kółkiem. Kocha jazdę samochodem, a obecnie jest w trakcie kursu kategorii C by w przyszłości zostać zawodowym kierowcą. Czuje, że motoryzacja jest jej powołaniem, zwłaszcza, że uwielbia prowadzić duże maszyny i samochody. 

Jest odważna i zawsze zmierza do celu. Ma za sobą kilka poważnych związków. Dzisiaj jest pewną siebie, dojrzałą, twardo stąpającą po ziemi singielką, która szuka prawdziwej i szczerej miłości. Lubi wysokich mężczyzn z ładnym uśmiechem i zadbanymi dłońmi. Pozytywni ludzie to jest jej kierunek, dlatego szuka partnera optymistycznego, energicznego i dobrze nastawionego do życia. Jest lojalna w związku i "długodystansowa". Czuje sią atrakcyjną kobietą. Rodzina jest u niej na pierwszym miejscu. 

HUBERT WICHER
Wiek: 25 lat
Miejsce zamieszkania: Bytów
Zawód: Agent nieruchomości/ Doradca klienta

Hubert jest pasjonatem motoryzacji i sportu. Ma doskonałe poczucie humoru i jest otwarty na nowe doświadczenia i zmiany. Po burzliwych rozstaniach został singlem, który nie szuka miłości na siłę, ale wierzy w przeznaczenie. Nie znosi w związku rutyny. Marzy o dziewczynie, która będzie go zaskakiwać, chociaż sam lubi przejmować pałeczkę i być inicjatorem. 

Jego partnerka nie będzie się nudzić, ponieważ Hubert nie znosi rutyny. Lubi dziewczyny o ciemnej karnacji, egzotycznej urodzie. Jest pewny siebie, zna swoją wartość i wie, że jego zielone oczy i długie rzęsy przyciągają niejedno kobiece spojrzenie. Jest towarzyski i otwarty. Lubi podrywać i flirtować z wzajemnością. Kontakt z rodziną dla Huberta jest bardzo ważny. Tata chociaż surowo go wychowywał, to jest jego najlepszym przyjacielem. 

KAMIL AL-TEMIMI
Wiek: 25 lat
Miejsce zamieszkania: Gdynia
Zawód: Trener boksu

Kamil jest czynnym zawodnikiem Gromada Fight Club. Kocha sport, który jest z nim od zawsze. Ukończył Sopocką Akademię Tenisową, a potem zafascynował się boksem. Od dwunastu lat jest trenerem boksu. Ojciec kładł duży nacisk na edukację. Ma dobre kontakty z rodziną, zwłaszcza z siostrą, która jest dla niego "kobiecym wzorem". 

Kamil jest wytrwały i konsekwentny w dążeniu do celu. Jest pewny siebie i uwielbia poznawać ludzi. Jest perfekcjonistą i ciągle analizuje swoje słabe strony. Lubi kobiety o różnych typach urody. Ale dla Kamila najważniejsza jest osobowość. Czuje się atrakcyjny i jest często podrywany przez dziewczyny. Wie, że jego egzotyczny typ urody przyciąga uwagę płci żeńskiej. Szanuje kobiety. Uważa, że został dobrze wychowany przez rodziców. Jest uprzejmy, kulturalny i szarmancki. 

MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI
Wiek: 27 lat
Miejsce zamieszkania: Warszawa
Zawód: Własna firma w branży warzywnej ECO

Mateusz jest wysportowanym mężczyzną, byłym reprezentantem Polski oraz wielokrotnym mistrzem Polski w badmintonie. Dzisiaj zawodowo zmienił kierunek i prowadzi własną działalność w zakresie handlu warzywami, ale nadal sport jest nieodłączną częścią jego życia. Jest uzależniony od treningów, siłowni i wszelkiej aktywności fizycznej. Jeździ na motocyklu, ponieważ adrenalina dodaje mu ekstremalnej energii w życiu. 

Po długoletnim związku przyszedł czas na życie singla.. Lubi kobiety młodsze, starsze bo uważa , że każda dziewczyna jest inna. Lubi flirtować, wiele razy sam był podrywany. Zasmakował w pełni życia w pojedynkę, a teraz jest gotowy by znowu się zakochać. Jego wymarzona partnerka powinna uprawiać sport, aby razem móc spędzać czas. Dziewczyna, która będzie kochająca, ciepła, rodzinna, skradnie serce Mateusza. Jest bardzo rodzinny i ceni sobie świetne relacje z rodzicami.

Patryk Szczypczyk
Wiek: 30 lat
Miejsce zamieszkania: Eindhoven
Zawód: Koordynator biurowy

Patryk od dwunastu lat mieszka w Holandii, ale dla miłości rozważyłby przeprowadzkę w innym kierunku. Chciałby znaleźć partnerkę, z którą weźmie ślub i wyprawi wielkie wesele. Marzy o rodzinie i szuka stabilizacji. W jego typie są kobiety zdecydowane, o mocnym charakterze z pazurem. Jest uparty i lubi mieć ostatnie zdanie. Zna swoją wartość. Ceni sobie relacje rodzinne. 

Z mamą ma bardzo dobry kontakt, a cała rodzina wspiera go i trzyma kciuki w jego pomysłach. Jest osobą wierzącą dzięki babci. To ona miała duży wpływ i przekazała mu wartości religijne. W życiu doświadczył wielu trudnych sytuacji, ale to wzmocniło jego charakter. Jest otwarty, bezpośredni i mówi dużo, dużo, dużo. Jest impulsywny, ale za błędy zawsze przeprasza i z każdej lekcji wyciąga wnioski. 

WOJTEK SZULCZEWSKI
Wiek: 24 lat
Miejsce zamieszkania: Berlin

Zawód: Mechanik maszyn budowlanych Jest bardzo pozytywną osobą, otwartą na świat i ludzi. Uważa się za romantyka, wie jak dbać o kobietę i spełniać jej potrzeby. Z łatwością flirtuje z dziewczynami, które cenią w nim pewność siebie, pozytywne nastawienie do życia. 

Stanie rycersko w obronie kobiety, jeśli ta nie zostanie dobrze potraktowana przez innych. Relacje rodzinne są dla niego bezcenne. Rodzice z trzydziestoletnim stażem małżeńskim są dla niego wzorem. Przy swoim boku widziałby dziewczynę ciepłą, rodzinną, bezkonfliktową i koniecznie pozytywną. Wpadek samochodowy z którego wyszedł cało uświadomił mu jak życie jest bezcenne i należy cieszyć się każdym dniem.

Zobacz także:

"Love Island. Wyspa Miłości": Wiemy, kim jest nowa uczestniczka. To prawdziwa petarda!

Love Island Znamy kolejnego uczestnika show. To Wojtek Szulczewski z Berlina

Uczestnik "Love Island" wywołał poruszenie! Chciałby iść na randkę ze... znanym piłkarzem!

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Gilon | "Love Island"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy