Reklama
Reklama

81-letnia Fitkau-Perepeczko tak wystroiła się na galę. Suknia zaskakuje

Agnieszka Fitkau-Perepeczko w tym roku skończyła 81 lat, jednak nie brak jej młodzieńczego wigoru i pogody ducha. Dawno niewidziana aktorka ostatnio zadała szyku na gali, a publiczność przecierała oczy ze zdziwienia, gdy zobaczyła, w co ta się wystroiła. Jej kreacja zrobiła furorę!

Agnieszka Fitkau-Perepeczko od lat zachwyca swoim promiennym wyglądem i zgrabną sylwetką. Piękna aktora w młodości rozkochała w sobie samego serialowego Janosika, a niedawno pochwaliła się niepublikowanymi dotąd zdjęciami sprzed lat. Nie da się ukryć, że artystka do dziś może poszczycić się młodzieńczym urokiem.

81-latka po zakończeniu przygody na planie serialu "M jak miłość" zaczęła coraz rzadziej pojawiać się w serialach, jednak niedawno zrobiła wyjątek i znów zabrylowała na branżowej imprezie.

Reklama

Agnieszka Fitkau-Perepeczko wybrała się na galę Fundacji Integro-EU i swoim strojem przyćmiła inne gwiazdy!

81-letnia Fitkau-Perepeczko tak wystroiła się na galę. Suknia zaskakuje

Fani talentu Fitkau-Perepeczko coraz rzadziej mogą podziwiać ją na ekranie, za to aktorka jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, gdzie co chwilę zamieszcza nowe zdjęcia i nagrania. 81-latkę obserwuje już ponad 10 tysięcy osób, a grono wielbicieli stale się powiększa.

Ku uciesze publiczności gwiazda kilka dni temu zjawiła się na gali Fundacji Integro-EU i skupiła niemalże całą uwagę na sobie. Na to ważne wydarzenie przywdziała na siebie dopasowaną, czarną suknię z ozdobnym dekoltem. Stylizację uzupełniła czarnymi botkami na cienkim obcasie, a także ciemną biżuterią.

Jesteście zachwyceni jej młodzieńczym wyglądem?

Przeczytajcie również:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Fitkau-Perepeczko
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy