Reklama
Reklama

18-letnia Roksana Węgiel dementuje plotki o 26-letnim Kevinie

Roksana Węgiel coraz śmielej pokazuje swoje życie uczuciowe z Kevinem Mglejem. Najpierw informacja o związku, następnie słodkie wyznania o miłości i połączeniu dusz, a tu już zaręczyny! Fani dziwią się i martwią o młodą wokalistkę, aż Roksana postanowiła zainterweniować. Oto jakie plotki zdementowała!

Roksana Węgiel i Kevin Mglej. Najpierw zaręczyny, a teraz taka nowina

Roksana Węgiel i Kevin Mglej są ze sobą od zeszłego roku, a spotkali się w... pracy. Mimo krótkiego stażu para jest przekonana o swojej wielkiej i prawdziwej miłości. Aby uciąć plotki na temat dalszych kroków zakochanych, Roksana wrzuciła zdjęcie na Instagrama, na którym to prezentuje pierścionek zaręczynowy z imponującym diamentem. Fani zaczęli przestrzegać 18-latkę, że to zbyt wcześnie na taki poważny krok. Posłucha?

Reklama

Roksana Węgiel i Kevin Mglej. Najpierw zaręczyny, a teraz taka nowina

Zakochana wokalistka pochwaliła się pierścionkiem i zdradziła, że powiedziała "tak" już kilka miesięcy temu. Teraz Roksana i Kevin remontują mieszkanie, w którym planują zamieszkać. Fani zaniepokoili się, ponieważ niedawno Roksana oznajmiła, że kupiła dwa mieszkania. Nie było to problemem, ponieważ jest już milionerką.

I tak oto jedno mieszkanie kupiła jako inwestycję, a drugie do zamieszkania z ukochanym. Większość uznała, że to 18-latka dba o życie na odpowiednim poziomie. Warto przypomnieć, że Kevin Mglej jest od niej o 8 lat starszy

"Ostatnio media sieją zamęt, który chcę sprostować. Mieszkanie, które remontujemy i w którym mieszkaliśmy to mieszkanie Kevina, które będzie naszym "gniazdkiem". Mieszkanie, które kupiłam to jedno mieszkanie inwestycyjne, nie 3 czy 5 jak piszą w mediach".

18-letnia Roksana Węgiel dementuje, że utrzymuje 26-letniego Kevina Mgleja

Roksana postanowiła skomentować plotki na temat "utrzymywania" swojego narzeczonego. Na Instastories dodała oświadczenie, z którego czytając można odnieść wrażenie, że solidnie się wkurzyła.

"Co do utrzymywania mojego partnera, Kevin prowadzi kilka firm od paru lat i jest ostatnią osobą, którą musiałby ktokolwiek utrzymywać. Dziękuję, pozdrawiam".

Jak myślicie, kiedy będzie ślub?

Zobacz też:

Roksana Węgiel szaleje ze starszym ukochanym na Malediwach. Nastolatka nie ukrywa już nowej miłości

Roksana Węgiel pokazała kadry z 18-tki! Nie brakuje a nich pikantnych pocałunków z chłopakiem

Roxie Węgiel zmieniła wizerunek przez starszego ukochanego? Tak kiedyś wyglądała

Nadleśnictwo Chełm. Młode lisy wyszły z nory. Ich zabawę nagrała fotopułapka

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel | Kevin Mglej
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy