Reklama
Reklama

Roksana Węgiel: Romans ze starszym, a teraz taka nowina. Te słowa nie pozostawiają wątpliwości

Roksana Węgiel od jakiegoś czasu spotyka się ze starszym Kevinem Mglejem. Para chętnie opowiada o swoim związku. W wielu wywiadach wokalistka mówiła, że doskonale układa jej się z ukochanym. Wszystko wskazuje na to, iż Kevin i Roxie postanowili się zaręczyć. Dziewczyna zdradziła to bowiem w swojej najnowszej piosence.

Roksana Węgiel zakochała się z wzajemnością?

Roksana Węgiel o swoim związku poinformowała media w styczniu tego roku. Dziewczyna bardzo chętnie w social mediach udostępnia zdjęcia oraz nagrania, na których jest ona oraz jej wybranek.

Starszy o 8 lat Kevin Mglej, niedawno pojawił się z młodą artystką na imprezie branżowej. Para nie szczędziła sobie wtedy czułości. Parę dni później w sieci zawrzało, kiedy Węgiel w jednej z nowszych piosenek zaśpiewała, iż jest zaręczona.

Reklama

Zobacz też: Roxie Węgiel i starszy ukochany pokazali się ludziom. Uwagę przykuł brzuch Roksany

Roksana Węgiel zaręczyła się z Kevinem Mglejem

Roksana Węgiel w najnowszej piosence "Friendzone" zaśpiewała o swoim uczuciu do Kevina Mgleja. Wokalistka opowiada historię o pewnym uroczym chłopaku, który może być tylko jej kolegą, ponieważ ona jest już zaręczona. Czyżby piosenkę można było przełożyć na realne życie? Tego jeszcze nie wiemy, ponieważ Roksana nie skomentowała tych doniesień.

"Jesteś uroczy, ale masz friendzone'a. Trochę się spóźniłeś, bo jestem zaręczona" - śpiewa Roksana.
W teledysku wzięła udział Roksana Węgiel oraz jej ukochany Kevin Mglej. Prócz pary w klipie można zobaczyć też influencerkę Lexy Chaplin.

Roksana Węgiel remontuje z Mglejem mieszkanie

Roksana Węgiel i Kevin Mglej już nie raz udowodnili, że nie przejmują się negatywnymi komentarzami ze strony internautów. Roksana niedawno pochwaliła się w sieci, że kupiła aż dwa mieszkania. Dziewczyna jedno z nich planuje wynajmować, a drugie wyremontować i wprowadzić się do niego z Mglejem.

"Z Kevinem remontujemy nasze mieszkanie, a dziś kupiłam swoje pierwsze inwestycyjne! Bardzo się cieszę" - napisała niedawno na Instastory w którym trzymają akt notarialny.

Para opublikowała na TikToku nagranie, na którym pokazała pierwsze minuty remontu. Widać wiadra, zaprawy oraz rękawice - takie gadżety z pewnością usprawnią prace.

Zobacz też:

Nowy chłopak, a teraz takie wieści! Roksana Węgiel pochwaliła się szczęściem

Roxie Węgiel zbiera gratulacje z całej Polski. Romans ze starszym, a teraz takie wieści. To nie plotki

Moskwa: Pożar w rosyjskim MON? Sprzeczne informacje

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel | Kevin Mglej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy