Reklama
Reklama

Roxie Węgiel zbiera gratulacje z całej Polski. Romans ze starszym, a teraz takie wieści. To nie plotki

Roksana Węgiel nie przestaje zaskakiwać. 18-letnia gwiazdka jakiś czas temu wywoła wielkie poruszenie, gdy na jaw wyszedł jej romans ze starszym Kevinem Mglejem. Piosenkarka mierzy się też z zarzutami, że jej coraz ostrzejszy wizerunek nie przystaje do jej metryki. Roxie nic sobie z tego nie robi i idzie po swoje. Właśnie przekazała kolejne radosne wieści...

Roksana Węgiel zyskała ogromną popularność dzięki udziałowi w "The Voice Kids" i wygranej w Eurowizji Junior.

Ludzie znają ja więc niemal od dziecka. Nic więc dziwnego, że jej ostatnie przemiany wizerunkowe tam mocno zszokowały opinię publiczną. 

Roxie polubiła bowiem coraz bardziej wyzywający wizerunek. Do tego doszedł jej romans z Kevinem Mglejem, starszym od niej ojcem dziecka gwiazdki serialu TVN.

Reklama

Węgiel potwierdziła wspaniałe wieści. To ukraiński hit

Roxie Węgiel nie zwalnia jednak tempa. Właśnie ogłosiła kolejne niezwykłe wieści:

"Podobna? Tak wygląda Mavka czyli tytułowa bohaterka cudownej, wzruszającej i głębokiej produkcji w którą mam przyjemność się wcielać" - napisała szczęśliwa Roxie. 

Chodzi o film "Mavka i strażnicy lasu” - ukraińska produkcja, która stała się wielkim hitem za naszą wschodnią granicą. Produkcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, zarabiając blisko 3 W Polsce film będzie miał premierę w sierpniu. 

Jak już wiadomo, w jednej z głównych ról pojawi się nasza Roxie. Fani pod wpisem gwiazdy zaczęli gratulować jej nowego wyzwania. 

"Gratulacje", "Ale super - czekam na efekty już wiem ze to będzie cos wspaniałego", "Wspaniale patrzeć na szczęśliwa Roksanę", "Rewelacja, film propagujący starosłowiańską kulturę! Jeszcze do tego jakaś piosenka do słowiańskiej muzyki etnicznej w wykonaniu Roxie i będzie szczyt szczęścia" - pisali ludzie.

Zobacz też:

Andrzej Duda broni Roksany Węgiel? Nie do wiary co zrobił

Roxie Węgiel rozjuszyła mentorkę Irenę. Tak wystroiła się na maturę!

Sensacyjne plotki o Roxie Węgiel. Romans ze starszym, a teraz taka nowina! Wielkie poruszenie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy