Reklama
Reklama

Roxie Węgiel remontuje z Kevinem mieszkanie. Wkrótce tam zamieszkają. I to przed ślubem!

Roksana Węgiel nie przejmuje się opiniami innych i rozpoczyna dorosłe życie. Nie jest w tym sama, ponieważ ma u swojego boku Kevina Mgleja, który skradł jej serce. Roxie za chwilę zamieszka z ukochanym we własnoręcznie remontowanym mieszkaniu! Oczywiście wszystko to przed ślubem...

Roxie Węgiel zaczyna remont mieszkania. Zamieszka w nim z Kevinem. I to przed ślubem!

Roksana Węgiel Kevin Mglej są gorącą parą na Instagramie - ich profile zalewane są komentarzami, że do siebie nie pasują. Oni jednak konsekwentnie udowadniają, że 18-latka i starszy o 8 lat producent muzyczny to doskonały duet

Roksana podjęła swoje pierwsze dorosłe decyzje - kupiła aż dwa mieszkania. Jedno z nich będzie inwestycyjne (na wynajem), a w drugim zamieszka z Kevinem. Właśnie zaczęli remontować swoje gniazdko!

Reklama

Remont w stylu Roksany Węgiel i Kevina Mgleja: "Budowa! Auu!"

Jak zostać milionerką w wieku 18 lat? Wystarczy być jak Roxie Węgiel! Dzięki swojej karierze muzycznej, a także smykałce do zarabiania pieniędzy w innych branżach, Roksana wkracza w dorosłość jako samowystarczalna kobieta. Jak mówiła, tak zrobiła - remont gniazdka zakochanych właśnie się rozpoczął!

"Z Kevinem remontujemy nasze mieszkanie, a dziś kupiłam swoje pierwsze inwestycyjne! Bardzo się cieszę" - napisała niedawno na Instastory w którym trzymają akt notarialny.

Para postanowiła opublikować na TikToku filmik z pierwszych chwil remontu. Na ścianach widać przez nich wcześniej popisane ściany markerem, a także wiadra, zaprawy i rękawice przydatne w remoncie. 

Na krótkim filmiku Roksana i Kevin strzelają dziwne miny. W tle słychać podkład muzyczny ze słowami: "Halo, halo, budowa wjeżdża! Budowa! Budowa! Auu! Głowa w betoniarce!".

Roksana Węgiel i Kevin Mglej. Miłość w cieniu social mediów

Roksanę Węgiel widzowie znają od czasów, kiedy miała 13 lat. Nic więc dziwnego, że niektórym ciężko przełknąć dojrzewanie i ewolucję stylu wokalistki. Największym szokiem była jednak informacja o romansie ze starszym od niej Kevinem Mglejem.

O ile wiek nie byłby jeszcze takim problemem, to większości osób nie podoba się, że jej nowy ukochany ma... syna z poprzedniego związku. Mały chłopiec ma obecnie 3 lata.

Zobacz też:

Roksana Węgiel szaleje ze starszym ukochanym na Malediwach. Nastolatka nie ukrywa już nowej miłości

Roksana Węgiel pokazała kadry z 18-tki! Nie brakuje a nich pikantnych pocałunków z chłopakiem

Roxie Węgiel zmieniła wizerunek przez starszego ukochanego? Tak kiedyś wyglądała

Nadleśnictwo Chełm. Młode lisy wyszły z nory. Ich zabawę nagrała fotopułapka

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel | Kevin Mglej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy