Reklama

Reklama

Reklama

Horoskop tygodniowy na 22-30 września 2022. To wymagająca perfekcji Retrogradacja Merkurego w Pannie

Horoskop na koniec września może wprawić w zakłopotanie każdą ambitną osobę. Retrogradacja Merkurego w Pannie spowoduje napięcia i ciągłe poczucie podążania za perfekcją. Z kolei księżyc w nowiu Wagi przyniesie ulgę i kompromisy. Sprawdź, co Retrogradacja oznacza dla ciebie! Oto horoskop na 22-30 września 2022 dla wszystkich znaków zodiaku.

Ostatni tydzień września 2022 sprawi, że będzie ekscytujący dla wszystkich znaków zodiaku. Ostatnie dni września będą pod wpływem Retrogradacji Merkurego w PannieSkutki Retrogradacji sprawią, że będziemy podążali za perfekcją, będą przed nami stawiane ambitne cele, ale też czeka ogromna dawka stresu. Oto horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku!

Reklama

Retrogradacja Merkurego w Pannie: co to oznacza?

Retrogradacja Merkurego w Pannie pozwala nam  spojrzeć na przeszłe decyzje i pomysły z nowej, być może oświeconej perspektywy. W dniach 22-30 września 2022 możemy być szczególnie analityczni i krytyczni, być może w nadmiarze. To dobry moment na przejrzenie efektów swojej pracy świeżym okiem, aby przestać być więzieniem ciągłego perfekcjonizmu.

Retrogradacja Merkurego wraca do Panny, gdzie pozostanie do 10 października, chociaż Retrogradacja Merkurego zakończy się 2 października. Sprawdź, jak Retrogradacja wpłynie na twój horoskop.

Księżyc w nowiu w Wadze: co to oznacza?

Nów księżyca w Wadze pozwoli za to na odnalezienie złotego środka i kompromisu. Zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym. Być może dla wielu znaków zodiaku ten czas będzie możliwością poznania kogoś nowego i oczarowania go.

Horoskop tygodniowy 22-30 września 2022: Baran

Baran 22-30 września 2022. Retrogradacja Merkurego w Pannie sprawi, że mogą powrócić stare problemy z pracą lub obowiązkami. Opóźnienia w wykonywaniu zadań są możliwe, ale to wszystko przez perfekcjonizm, którego Baran nie potrafi odpuścić i wymaga również od innych. mogą również pomóc Ci uzyskać coś dobrze przed pójściem naprzód. Spróbuj odpuścić pod koniec miesiąca i delektuj się wynikami swojej pracy.

Horoskop tygodniowy 22-30 września 2022: Byk

Byk 22-30 września 2022. W tym tygodniu komunikacja prawdopodobnie nie będzie prosta. Zwracanie uwagi na szczegóły, wykonywanie prac edycyjnych lub po prostu powolne robienie rzeczy jest w porządku. Możesz też uparcie pracować nad poprawką lub rozwiązaniem swojego problemu. Jednak, czy warto, Byku? Preferowane w tym tygodniu są również zajęcia rodzinne. Szukasz więcej spokoju i komfortu. Osiągnięcie lepszej równowagi w życiu osobistym lub domowym może być teraz celem i może być wzmacniające dla wszystkich.

Horoskop tygodniowy 22-30 września 2022: Bliźnięta

Bliźnięta 22-30 września 2022. Jeśli pracowałeś zbyt ciężko lub przesadnie myślałeś, jest to czas na znalezienie sposobów na uwolnienie się od stresu i dodanie bardziej zabawnych lub kreatywnych działań do swojego życia. Nów księżyca w Wadze to czs na refleksje i rachunek sumienia wobec swojego czasu wolnego. Znalezienie czasu na rekreację jest teraz ważne, chociaż może nie być to naturalna kolej rzeczy dla Bliźniąt. Ten wspierający cykl księżyca zachęca do bardziej ekspresyjnego, swobodnego podejścia do odpoczynku i przyjemności.

Horoskop tygodniowy 22-30 września sierpnia 2022: Rak

Rak 22-30 września 2022. Sprawy związane z badaniami, wyliczeniami i niezbędną komunikacją w pracy mogą wiązać się z zamieszaniem i opóźnieniami. Staraj się być nieco bardziej czujny na temat tego, co i w jaki sposób się komunikujesz, ponieważ szanse na bycie źle zrozumianym w tym tygodniu są wysokie. Z drugiej strony to będzie dobry czas na nadrobienie zaległości w pracy. Dzięki temu Rak nowy miesiąc rozpocznie z "czystą tablicą".

Horoskop tygodniowy 22-30 września 2022: Lew

Lew 22-30 września 2022. Retrogradacja Merkurego w Pannie sprawi, że Lew będzie chciał pracować nawet w weekendy. Panika dotycząca nadchodzącego kryzysu sparaliżuje go, przez co będzie chciał w szybki sposób zbudować poduszkę finansową. Owszem, może tak zrobić, ale musi się liczyć z wypaleniem, zmęczeniem i brakiem efektywności, co z kolei wiąże się z zaległościami. Uważaj na zdrowie!

Horoskop tygodniowy 22-30 września 2022: Panna

Panna 22-30 września 2022. Umiejętności przywódcze Panny będą bardzo docenione przez szefostwo w środku tygodnia, ponieważ praca zespołowa staje się coraz ważniejszą misją firmy. Należyta staranność będzie mantrą do życia w dalszej części tygodnia. Jesteś zauważalny, dumny i bardziej pewny siebie lub spotykasz się z większym uznaniem. Pomyśl o recyklingu swoich starych pomysłów - może  jeden z nich trafi w "dziesiątkę" i będą warte twojego czasu. 

Horoskop tygodniowy 22-30 września 2022: Waga

Waga 22-30 września 2022. W środku tygodnia spodziewaj się stresu i tarć z przełożonymi. Do końca miesiąca musisz się zająć planem wdrażania kompromisu i poprawy relacji zawodowych. Twoje umiejętności w zarządzaniu pomogą Ci iść dalej i szybciej, niż się spodziewałeś. Księżyc w nowiu w Wadze przyniesie ulgę po stresujących dniach w pracy. 

Horoskop tygodniowy 22-30 września 2022: Skorpion

Skorpion 22-30 września 2022. Poczucie, że jesteś proaktywny, może sprawić, że twoje najwznioślejsze aspiracje zawodowe staną się rzeczywistością. Później może być potencjalnie trudniej połączyć to z życiem rodzinnym, ale może to być idealny czas, aby zająć się starymi emocjonalnymi ranami. Pod koniec przyszłego miesiąca ciężka praca Skorpiona przynienie efekty. W kontaktach biznesowych zamkniesz więcej transakcji niż zwykle i prawdopodobnie zawrzesz nowy kontrakt z klientem nad którym pracujesz od dłuższego czasu. 

Horoskop tygodniowy 22-30 września 2022: Strzelec

Strzelec 22-30 września 2022. Retrogradacja Merkurego w Pannie dla Strzelca będzie czasem, w którym nie będzie umiał się zatrzymać. Ambicja i cele nie pozwolą mu siedzieć w miejscu. W środku tygodnia zacznij coś nowego dla siebie, aby się zrelaksować - joga, malowanie, wycieczki? Nie wykorzystuj całej swojej energii dla świata pracy. Warto będzie się przyjrzeć swojej romanstycznej stronie. Mówiąc o przyszłości, pomyśl o weekendzie dla dwojga.

Horoskop tygodniowy 22-30 września 2022: Koziorożec

Koziorożec 22-30 września 2022. W środku tygodnia nie zdziw się, jeśli twoja skrzynka e-mail będzie przeciążona, twój telefon "wybuchnie" od ilości połączeń, będziesz mieć więcej rzeczy do zrobienia na swojej liście, niż czujesz, że możesz sobie poradzić sam. To pracowita i szalona końcówka miesiąca Koziorożcu, ale w perspektywie czasu uświadomisz sobie, że nie będziesz chciał więcej tego powtarzać. Dobrze zrobisz, jeśli wyznaczysz wyraźne granice w pracy i poświęcisz więcej chwil dla siebie.

Horoskop tygodniowy 22-30 września 2022: Wodnik

Wodnik 22-30 września 2022. Głębsze problemy zawodowe Wodnika muszą zostać rozwiązane, aby serce i umysł czuł się z tym komfortowo. Po przejściu księżyca w nowiu w Wadze poczujesz się fantastycznie. Jeśli chcesz teraz oddania i wsparcia od bliskiej osoby, masz je. Jeśli chcesz mieć swobodę poszukiwania nowego miejsca, spodziewaj się nowych możliwości. W sobotę i niedzielę usiądź na jakiś czas sam. 

Horoskop tygodniowy 22-30 września 2022: Ryby

Ryby 22-30 września 2022. Staraj się odkładać wszelkie ważne decyzje do poniedziałku. Najprawdopodobniej będziesz rozdarty między dwiema równie atrakcyjnymi alternatywami, ale jedna z nich wkrótce stanie się jasnym wyborem. Postaraj się upewnić się, że ryzyko jest tego warte, w przeciwnym razie, Rybo, możesz znaleźć się w niezręcznej sytuacji bez wyjścia.

Zobacz także:

Przepowiednia Aidy o wyjątkowym dniu "czytania między wierszami i słyszenia między słowami"

Horoskop tygodniowy na 15-21 września 2022. Czas niespokojnego układu planet

Retrogradacja Merkurego w Wadze już się rozpoczęła. Przepowiednia astrologów nie pozostawia wątpliwości

"Kamienie głodu" wynurzyły się z rzeki! To przepowiednia, której wszyscy powinni się bać...

Skutki retrogradacji Merkurego w 2022 dla wszystkich rodzajów zodiaku (ogień, woda, powietrze, ziemia)

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy