Reklama

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk jest córką aktorki Anny Przybylskiej i byłego piłkarza Jarosława Bieniuka. Młoda artystka próbuje swoich sił jako modelka i początkująca aktorka. Co o niej wiemy?
Oliwia Bieniuk - najważniejsze informacje
Oliwia Bieniuk na Polsat SuperHit Festiwal /Wojciech Strozyk/REPORTER /East News

Oliwia Bieniuk - najważniejsze informacje

Oliwia Bieniuk jest córką aktorki Anny Przybylskiej i byłego piłkarza Jarosława Bieniuka. Młoda artystka próbuje swoich sił jako modelka i początkująca aktorka. Co o niej wiemy?

Młodość

Oliwia Bieniuk urodziła się 18 października 2002 roku. Jest córką zmarłej aktorki Anny Przybylskiej oraz popularnego piłkarza Jarosława Bieniuka. Jej rodzice nigdy się nie pobrali, ale uchodzili za jedną z najszczęśliwszych par w show-biznesie. Aż do momentu, gdy fanami wstrząsnęła wiadomość o chorobie i śmierci słynnej aktorki. Anna Przybylska odeszłą w 2014 roku, osieracając Oliwię, a także jej dwóch braci: Szymona i Jana.

Ojciec podjął się opieki nad dziećmi, a pomagała mu w tym babcia Oliwii, Krystyna Przybylska. Zamieszkała razem z nimi i wychowywała je jak własne dzieci. Po latach Oliwia Bieniuk zdradziła, że z charakteru ona bardziej przypomina tatę, a jej brat Szymon to „czysta mama”. Z wygląda ostatnio bardzo upodobniła się jednak do nieżyjącej aktorki.

Oliwia Bieniuk ukończyła gdyńskie liceum o profilu teatralno-filmowym, a w maju 2021 roku przystąpiła do egzaminu dojrzałości. Ma wiele zainteresowań, jeździ na nartach, uprawia żeglarstwo i inne sporty wodne, uczęszczała też na lekcje śpiewu. Choć nie bardzo lubiła i umiała śpiewać, jej nauczyciel stwierdził, że ma słuch i czysty głos.

Córka Anny Przybylskiej od dawna marzyła o karierze w świecie show-biznesu, ale chciałaby najpierw skończyć studia w jednej ze szkół filmowych. Na swoje osiemnaste urodziny założyła sznur pereł swojej mamy.

Kariera

Oliwia Bieniuk dzięki swojej urodzie rozpoczęła karierę w modelingu i mimo swojego młodego wieku odbyła już kilka profesjonalnych sesji zdjęciowych we współpracy ze znanymi markami. W jej karierze wspiera ją zaprzyjaźniona z rodziną Natalia Siwiec oraz partnerka ojca, modelka Zuzanna Pactwa. 

W 2016 roku Oliwia Bieniuk została twarzą znanej sieciówki Reserved i pozowała także dla marki O bag Polska, która sprzedaje torebki. Młoda modelka nie stroni również od odważniejszych sesji zdjęciowych i nie boi się pokazywać bez górnych części garderoby. 

Oliwia Bieniuk ma również za sobą debiut medialny na okładce magazynu „Viva”. Czuje się coraz pewniej, chodzi na imprezy branżowe, udziela wywiadów i pojawiła się nawet w telewizji śniadaniowej „Dzień Dobry TVN”

W 2019 roku zagrała w amatorskim filmie kolegów z liceum. Można ją było również oglądać u Daniela Rusina, czyli youtubera znanego pod pseudonimem Reżyser Życia. W jego dwóch krótkometrażowych filmach pojawiła się u boku m.in. Piotra Fronczewskiego, Andrzeja Grabowskiego, Piotra Cyrwusa oraz gwiazdy internetu, Wersow.

Oliwia Bieniuk bardzo chciałaby spróbować swoich sił w jednej ze szkół aktorskich w Warszawie, Krakowie, Łodzi albo we Wrocławiu. Cały czas zmaga się z pytaniem, co by na taką decyzję powiedziała mama. W 2022 roku zadebiutowała na planie filmowym serialu "Gliniarze". Reżyser Radosław Piwowarski, który współpracował z Anną Przybylską, odradza jej córce karierę aktorską z obawy, że cały czas będzie porównywana do nieżyjącej aktorki. Czy tak faktycznie będzie?

Życie prywatne

Życie Oliwii Bieniuk śledzi wiele osób, a ogromne zainteresowanie wzbudza temat jej chłopaka. Młoda modelka umiejętnie podsyca ciekawość internautów, wstawiając zdjęcia swoich partnerów. Najpierw był to Kacper – zawodnik piłki ręcznej, a potem Michał Krasodomski, model z Gdyni.

Oliwia Bieniuk - Wiadomości

Oliwia Bieniuk - Zdjęcia

Oliwia Bieniuk - Wideo